Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Harley Quinn s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín UFO? Znáte pojem Zemská osa? Vzpomenete si na definici slova Předmět? Vzpomenete si na definici slova Deprese?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, informace, slovo, heslo, formulace, co znamená, definice, přesný význam, původ slova, kdo je Harley Quinn?, fikce, wiki, přesný výraz, význam, popis

Pojem Harley Quinn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Harley Quinn lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Harley Quinn ve Wikislovníku

Najít výraz Harley Quinn ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Harley Quinn ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Harley Quinn v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Harley Quinn například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Harley Quinn, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn se nachází v sekci fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.