Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Tento text (Harley Quinn) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín UFO? Znáte definici termínu Power jóga? Vzpomenete si na definici slova Předmět? Pamatujete si definici pojmu Luxace?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, fikce, formulace, pojem, popis, termín, význam slova, kdo je Harley Quinn?, etymologie, vysvětlení, slovo, wiki, popis, význam, synonymum

Pojem Harley Quinn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Harley Quinn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Harley Quinn ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Harley Quinn ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Harley Quinn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Harley Quinn například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Harley Quinn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn je v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Harley Quinn i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.