Kdo je to?
Kdo je to Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Harley Quinn? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Harley Quinn? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Činitel? Znáte pojem Územní plán? Vzpomenete si na definici slova Bronchoskopie? Vzpomenete si na definici slova Karanténa?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, význam, fikce, Harley Quinn, vysvětlení, přesný význam, definice, wikipedie, slovo, původ slova, význam slova, etymologie, synonymum, co znamená, pojem

Pojem Harley Quinn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Harley Quinn ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Harley Quinn ve Wikislovníku

Najít termín Harley Quinn ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Harley Quinn na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harley Quinn ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Harley Quinn například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Harley Quinn, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn je v sekci Fikce

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Harley Quinn i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.