Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Harley Quinn? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ethernet? Rozumíte pojmu Cynismus? Vzpomenete si na definici slova IMEI? Znáte pojem Archa úmluvy?

Klíčová slova: fikce, heslo, přesný výraz, přesný význam, termín, informace, odborný výraz, co je to Harley Quinn?, význam pojmu, význam, popis, slovo, wiki, kdo to je, etymologie, co znamená

Pojem Harley Quinn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Harley Quinn

Vyhledat výraz Harley Quinn ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Harley Quinn na Youtube

Najít výraz Harley Quinn ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harley Quinn ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Harley Quinn například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Harley Quinn, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Harley Quinn i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.