Kdo je to?
Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Kdo je to Harley Quinn?

Co znamená a jaký je význam slova Harley Quinn?

Harley Quinn je komiksová postava z příběhu Batmana a je spojencem jeho nepřítele Jokera. Poprvé se tato postava objevila v komiksu a od té doby se v příbězích objevuje pravidelně.
Jedná se o psychiatričku Harleen Quinzel, která se zamiluje do pacienta Jokera, pomáhá mu utéci a je jeho přítelkyní. S Jokerem si vytvoří podivný vztah, ve kterém se rozcházejí a scházejí, takže stále nežijí spolu. Harley Quinn je členkou týmu Gothamských sirén společně s Catwoman a Ivy.Kdo je to, byl Harley Quinn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harley Quinn? Lidé, fikce

Definici slova Harley Quinn můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Činitel? Rozumíte pojmu Dezinfekce? Vzpomenete si na definici slova Byreta? Znáte pojem Přeslice?

Klíčová slova: význam slova, termín, fikce, formulace, přesný výraz, informace, lexikon, slovo, wiki, vysvětlení, kdo je Harley Quinn?, kdo to je, význam pojmu, pojem, synonymum, popis

Pojem Harley Quinn je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Harley Quinn

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harley Quinn ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Harley Quinn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Harley Quinn na Youtube

Hledat pojem Harley Quinn ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Harley Quinn například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Harley Quinn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Harley Quinn? Kdo to byl Harley Quinn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harley Quinn? Definice pojmu Harley Quinn se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Harley Quinn hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.