Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnancem veřejné správy (patří sem nejen úředníci, soudci a státní zástupci, ale též učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Státní zaměstnanec je fyzickou osobou přijatou do služebního poměru a zařazenou na služební místo nebo jmenovanou na služební místo představeného k výkonu některé z činností uvedených v § 5 zákona o státní službě. Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy. Práce ve státních službách je někdy vnímána jako do určité míry "privilegovaná" vzhledem k tomu, že bývá chápána jako "jistější" a údajně "lépe placená" než pracovní pozice ve firmách, kde má mnohem větší vliv aktuální ekonomická situace. Svoji roli v těchto předsudcích nepochybně hrají časté negativní zkušenosti s neochotnými úředníky, korupce ve státní správě a podobně. Ne každý státní zaměstnanec má stejné podmínky. Zatímco u policie existují výsluhy (nechceme nijak zpochybňovat jejich oprávněnost), učitelské platy bývají vnímány jako podhodnocené vzhledem k povinnému vysokoškolskému vzdělání. Zkrátka není státní zaměstnanec jako státní zaměstnanec.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Definici slova Státní zaměstnanec můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Biomasa? Znáte definici termínu Ask toolbar? Pamatujete si definici pojmu Sniffing? Pamatujete si definici pojmu Velká koalice?

Klíčová slova: původ slova, význam, formulace, slovo, význam pojmu, Státní zaměstnanec, popis, co je to Státní zaměstnanec?, wiki, přesný výraz, informace, pojem, vysvětlení, synonymum, kdo to je, heslo

Pojem Státní zaměstnanec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Státní zaměstnanec lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Státní zaměstnanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Státní zaměstnanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Státní zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Státní zaměstnanec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní zaměstnanec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní zaměstnanec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec patří do sekce státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Státní zaměstnanec hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.