Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnanec veřejné správy (úředníci, soudci, státní zástupci, učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Státní zaměstnanec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Biomasa? Víte, co je to Panna cotta? Pamatujete si definici pojmu Pólo? Rozumíte pojmu Betlém?

Klíčová slova: kdo je Státní zaměstnanec?, Státní zaměstnanec, etymologie, pojem, co je to Státní zaměstnanec?, odborný výraz, synonymum, lexikon, definice, přesný význam, vysvětlení, význam slova, původ slova, popis, informace, wiki

Pojem Státní zaměstnanec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Státní zaměstnanec zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Státní zaměstnanec ve Wikipedii

Hledat termín Státní zaměstnanec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Státní zaměstnanec ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Státní zaměstnanec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní zaměstnanec například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní zaměstnanec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.