Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnanec veřejné správy (úředníci, soudci, státní zástupci, učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Státní zaměstnanec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Biomasa? Vzpomenete si na definici slova Hiking? Pamatujete si definici pojmu Pólo? Vzpomněli byste si na význam slova OSPOD?

Klíčová slova: popis, co znamená, kdo to je, slovo, heslo, kdo je Státní zaměstnanec?, státní správa, definice, odborný výraz, etymologie, popis, původ slova, synonymum, pojem, Státní zaměstnanec, termín

Pojem Státní zaměstnanec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Státní zaměstnanec v následujících zdrojích

Najít výraz Státní zaměstnanec na Google.cz

Najít slovo Státní zaměstnanec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Státní zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Státní zaměstnanec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní zaměstnanec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Státní zaměstnanec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec se nachází v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Státní zaměstnanec v jiné sekci než státní správa.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.