Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní zaměstnanec?

Jaký je význam slova Státní zaměstnanec? Co to znamená?

Státní zaměstnanec je zaměstnanec veřejné správy (úředníci, soudci, státní zástupci, učitelé na státních školách, hasiči, policie, armáda apod.). Pro některé státní zaměstnance platí speciální předpisy.Kdo je to, byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní zaměstnanec? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Státní zaměstnanec? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Biomasa? Znáte termín Glykemický index? Pamatujete si definici pojmu Sniffing? Víte, co je to Motivace?

Klíčová slova: popis, co je to Státní zaměstnanec?, kdo je Státní zaměstnanec?, popis, wiki, význam slova, přesný výraz, etymologie, slovo, co znamená, synonymum, heslo, vysvětlení, Státní zaměstnanec, kdo to je, termín

Pojem Státní zaměstnanec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Státní zaměstnanec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Státní zaměstnanec na Google.cz

Najít slovo Státní zaměstnanec ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Státní zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Státní zaměstnanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní zaměstnanec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Státní zaměstnanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Státní zaměstnanec? Kdo to byl Státní zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní zaměstnanec? Definice pojmu Státní zaměstnanec je v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.