Kdo je to?
Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to David Bowie?

Kdo to byl David Bowie? Stručný životopis

David Bowie byl především zpěvák a skladatel, multiinstrumentalista, producent, herec a malíř. Ve své hudbě razil vždy nové hudební směry. Jeho vlastní jméno bylo David Robert Jones. V originální tvorbě i projevu se vždy snažil posouvat umění stále dopředu a propojovat hudbu s vizuálním dojmem i propagací vlastní osoby.
Geniální britský hudebník se stal hudebním vzorem 20. století. Ve své tvorbě se často věnoval kontroverzním a provokujícím tématům, spolupracoval také s jinými hudebními skupinami, např. se skupinou Queen. Poslední album vydal David Bowie ještě dva dny před svou smrtí.Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě David Bowie

Národnost: britská
Datum narození: 8. ledna 1947
Místo narození: Brixton
Datum úmrtí: 10. ledna 2016

Líbí se stručný životopis s osobou David Bowie? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Satén? Vzpomenete si na definici slova Ozonová díra? Vzpomenete si na definici slova Archaismus? Vzpomněli byste si na význam slova Slopestyle?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, význam slova, popis, přesný výraz, hudba, původ slova, pojem, etymologie, význam pojmu, David Bowie, wiki, formulace, lexikon, heslo, kdo to je

Pojem David Bowie je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín David Bowie ve vyhledávači Qwant

Hledat termín David Bowie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít David Bowie ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Bowie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo David Bowie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to David Bowie?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Bowie? Kdo to byl David Bowie? Kdy se narodil David Bowie? Kde se narodil David Bowie? Kdy zemřel David Bowie? David Bowie je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka David Bowie řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Bowie i v jiné kategorii než je hudba.