Kdo je to?
Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to David Bowie?

Kdo to byl David Bowie? Stručný životopis

David Bowie byl především zpěvák a skladatel, multiinstrumentalista, producent, herec a malíř. Ve své hudbě razil vždy nové hudební směry. Jeho vlastní jméno bylo David Robert Jones. V originální tvorbě i projevu se vždy snažil posouvat umění stále dopředu a propojovat hudbu s vizuálním dojmem i propagací vlastní osoby.
Geniální britský hudebník se stal hudebním vzorem 20. století. Ve své tvorbě se často věnoval kontroverzním a provokujícím tématům, spolupracoval také s jinými hudebními skupinami, např. se skupinou Queen. Poslední album vydal David Bowie ještě dva dny před svou smrtí.Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě David Bowie

Národnost: britská
Datum narození: 8. ledna 1947
Místo narození: Brixton
Datum úmrtí: 10. ledna 2016

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Bowie? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Džem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Isofix? Vzpomenete si na definici slova Empatie? Víte co je Kyselina listová?

Klíčová slova: kdo to je, termín, přesný výraz, popis, definice, odborný výraz, kdo je David Bowie?, formulace, slovo, popis, hudba, co je to David Bowie?, význam pojmu, co znamená, heslo, lexikon

Pojem David Bowie je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu David Bowie zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Bowie ve Wikimedia Commons

Najít výraz David Bowie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo David Bowie na Google.cz

Zkusit najít slovo David Bowie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Bowie například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Bowie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to David Bowie? Kdo to byl David Bowie? Kdy se narodil David Bowie? Kde se narodil David Bowie? Kdy zemřel David Bowie? David Bowie je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka David Bowie řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Bowie i v jiné kategorii než je hudba.