Kdo je to?
Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to David Bowie?

Kdo to byl David Bowie? Stručný životopis

David Bowie byl především zpěvák a skladatel, multiinstrumentalista, producent, herec a malíř. Ve své hudbě razil vždy nové hudební směry. Jeho vlastní jméno bylo David Robert Jones. V originální tvorbě i projevu se vždy snažil posouvat umění stále dopředu a propojovat hudbu s vizuálním dojmem i propagací vlastní osoby.
Geniální britský hudebník se stal hudebním vzorem 20. století. Ve své tvorbě se často věnoval kontroverzním a provokujícím tématům, spolupracoval také s jinými hudebními skupinami, např. se skupinou Queen. Poslední album vydal David Bowie ještě dva dny před svou smrtí.Kdo byl David Bowie? Životopis David Bowie, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě David Bowie

Národnost: britská
Datum narození: 8. ledna 1947
Místo narození: Brixton
Datum úmrtí: 10. ledna 2016

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text David Bowie s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kontinentální snídaně? Vzpomenete si na definici slova Egoismus? Vzpomenete si na definici slova Opera? Vzpomněli byste si na význam slova Oligarchie?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, kdo je David Bowie?, původ slova, wiki, David Bowie, co je to David Bowie?, synonymum, kdo to je, co znamená, slovo, význam, význam slova, heslo, lexikon, hudba

Pojem David Bowie je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi David Bowie ve Wikipedii

Hledat slovo David Bowie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Bowie ve Wikimedia Commons

Hledat pojem David Bowie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo David Bowie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to David Bowie?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to David Bowie? Kdo to byl David Bowie? Kdy se narodil David Bowie? Kde se narodil David Bowie? Kdy zemřel David Bowie? David Bowie patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka David Bowie řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Bowie i v jiné kategorii než je hudba.