Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Harry Potter? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Býlí? Znáte termín Příkazový řádek? Rozumíte pojmu Kaolin? Víte, co je to Hemenex?

Klíčová slova: význam slova, nadpřirozené, kdo je Harry Potter?, synonymum, termín, pojem, co je to Harry Potter?, kdo to je, etymologie, odborný výraz, vysvětlení, wiki, heslo, formulace, lexikon, přesný výraz

Pojem Harry Potter je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Harry Potter ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harry Potter ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Harry Potter ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Harry Potter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Harry Potter například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Harry Potter, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter se nachází v sekci nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Harry Potter i v jiné sekci než je kategorie nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.