Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Harry Potter? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Inverze? Víte co je ICT? Rozumíte pojmu Koroze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fakultativní výlet?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, co znamená, wiki, přesný význam, odborný výraz, formulace, definice, slovo, heslo, co je to Harry Potter?, Harry Potter, termín, kdo je Harry Potter?, lexikon, význam slova

Pojem Harry Potter je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Harry Potter zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Harry Potter ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Harry Potter ve Wikipedii

Hledat frázi Harry Potter na Google.cz

Hledat slovo Harry Potter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Harry Potter například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Harry Potter, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Harry Potter hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.