Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Harry Potter? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Inverze? Znáte pojem Sublimace? Rozumíte pojmu Koroze? Vzpomenete si na definici slova Remise?

Klíčová slova: kdo to je, význam, formulace, odborný výraz, definice, lexikon, wiki, co znamená, kdo je Harry Potter?, termín, vysvětlení, etymologie, význam slova, popis, Harry Potter, synonymum

Pojem Harry Potter je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Harry Potter ve Wikislovníku

Najít heslo Harry Potter ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Harry Potter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Harry Potter ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Harry Potter například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harry Potter

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter patří do sekce nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Harry Potter i v jiné sekci než je kategorie nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.