Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Sdílejte tuto stránku se slovem Harry Potter s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Býlí? Znáte pojem Cappuccino? Rozumíte pojmu Kaolin? Vzpomenete si na definici slova Nuda?

Klíčová slova: význam slova, význam pojmu, informace, přesný význam, slovo, synonymum, etymologie, co je to Harry Potter?, termín, popis, popis, vysvětlení, definice, co znamená, lexikon, Harry Potter

Pojem Harry Potter je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Harry Potter

Hledat frázi Harry Potter ve Wikipedii

Vyhledat pojem Harry Potter ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Harry Potter na Google.cz

Zkusit najít Harry Potter ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Harry Potter například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Harry Potter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter je v sekci nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.