Kdo je to?
Kdo je to Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Jaký je význam slova Harry Potter? Co to znamená?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Harry Potter? Potom se podělte s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte co je 3D tiskárna? Pamatujete si definici pojmu LMD? Rozumíte pojmu Kýla? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kratiknot?

Klíčová slova: slovo, synonymum, formulace, popis, informace, význam, wiki, termín, odborný výraz, definice, původ slova, co znamená, přesný význam, lexikon, význam pojmu, heslo

Pojem Harry Potter je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Harry Potter

Zkusit najít termín Harry Potter ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Harry Potter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Harry Potter ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Harry Potter na Google obrázcích

Najít slovo Harry Potter ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harry Potter například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Harry Potter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter se nachází v kategorii Nadpřirozené

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Harry Potter i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.