Kdo je to?
Kdo je Beren Saat? Životopis Beren Saat, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Beren Saat

Kdo je Beren Saat? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Beren Saat Doğulu je turecká filmová a seriálová herečka, dabingová herečka. Saat se narodila v tureckém hlavním městě Ankara, kde studovala na soukromé střední škole Ted Ankara College Foundation Private High School. Následně pokračovala studiem na fakultě ekonomických a administrativních věd na Başkent University.
Ve 20 letech se přihlásila do turecké soutěže krásy Turish Yıldızları, ve které se umístila na druhém místě (2004). Kvůli její kráse si ji všiml televizní producent Tomra Giritlioğlu, díky kterému se z Beren stala později televizní hvězda. V onom roce 2004 ji Tomra obsadil do tureckého seriálu Aşkımızda Ölum Var. O rok později si zahrála v dalším seriálu Aşka Sürgün. V letech 2006-2008 ztvárnila roli v seriálu Hatırla Sevgili. Následovaly role v seriálech Zakázaná láska (2008-2010), Krásná Fatmagul (2010-2012), Pomsta (2013-2014), Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015-2016) a Dar (2019-2021). Za své televizní role získala okolo 38 televizních ocenění.
Saat si zahrála také v televizních filmech. Debutovala v roce 2009 snímky Gecenin Kanatları a Güz Sancısı. Poté si ještě zahrála ve filmu Sezóna nosorožců (2012). V letech 2008-2014 byla v Turecku nejlépe placenou televizní herečkou.
Kromě hraní se věnuje také dabingu. Svůj hlas propůjčila animovaným filmům Toy Story 3 (2010), Rebelka (2012) a Mimoni (2015).
Ve volném čase se věnuje dobročinným akcím, objevuje se v reklamách a kampaních na podporu sirotků, opuštěných a týraných žen.Kdo je Beren Saat? Životopis Beren Saat, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Beren Saat

Národnost: turecká
Datum narození: 26. 2. 1984
Místo narození: Ankara, Turecko

Tento text (Beren Saat) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Sametová revoluce? Víte co je Cupcake? Vzpomněli byste si co znamená slovo Monzun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ebonit?

Klíčová slova: herectví, wikipedie, narození, osobnosti, kdy se narodila Beren Saat?, lexikon, kdo je Beren Saat?, Beren Saat, místo narození, wiki, popis, biografie, osobnost, herectví, národnost, kde se narodila Beren Saat?

Pojem Beren Saat je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Beren Saat v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Beren Saat na Google.cz

Hledat výraz Beren Saat ve Wikislovníku

Hledat pojem Beren Saat ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Beren Saat ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Beren Saat ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Beren Saat například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Beren Saat

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Beren Saat? Kdy se narodila Beren Saat? Kde se narodila Beren Saat? Beren Saat patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, brunet modré oči, beren Saat, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Beren Saat např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Beren Saat i v jiné kategorii než je herectví.