Kdo je to?
Kdo je to, byl Lempl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lempl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lempl?

Co znamená a jaký je význam slova Lempl?

Lempl je název pro člověka líného, nespolehlivého a často i hloupého. V práci je nespolehlivý, když může, vyhýbá se povinnostem i jakékoli činnosti, pokud pracovat musí, práci šidí a snaží se ji udělat co nejrychleji, bez ohledu na přesnost a kvalitu.
Lemplovi se říká také lenoch nebo člověk, který má obě ruce levé, darmojed či darmošlap.


Kdo je to, byl Lempl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lempl? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Lempl s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Akcent? Rozumíte pojmu Loch? Znáte termín Kokain? Znáte pojem Bezúčelová hypotéka?

Klíčová slova: význam, hanlivé, význam slova, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, synonymum, co znamená, slovo, termín, přesný výraz, Lempl, pojem, popis, původ slova, co je to Lempl?

Pojem Lempl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Lempl ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Lempl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Lempl ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Lempl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lempl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Lempl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lempl? Kdo to byl Lempl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lempl? Definice pojmu Lempl je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lempl v jiné sekci než hanlivé.