Kdo je to?
Kdo je to, byl Choreograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choreograf? Lidé, profese

Kdo je to Choreograf?

Jaký je význam slova Choreograf? Co to znamená?

Choreograf je odborník a současně umělec, který je tvůrcem sestavy a koncepce nějakého tanečního projevu, který se realizuje jako tanec nebo balet. Takto bývá nazýván také technický a umělecký vedoucí uměleckého tanečního či baletního souboru.
Choreografem se může stát i profesionální tanečník, který se věnuje i výuce tance. Plánuje také veřejná vystoupení, která jsou založena na principech tanečních pohybů, popřípadě i módní přehlídky.Kdo je to, byl Choreograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Choreograf? Lidé, profese

Tento text (Choreograf) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Respekt? Vzpomněli byste si na význam slova Nominální mzda? Víte, co je to Spandex? Znáte definici termínu Andragogika?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, lexikon, pojem, význam pojmu, popis, etymologie, informace, synonymum, definice, odborný výraz, význam, co znamená, formulace, slovo, wiki

Pojem Choreograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Choreograf

Hledat videa s názvem Choreograf na Youtube

Hledat heslo Choreograf v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Choreograf ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Choreograf ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Choreograf například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Choreograf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Choreograf? Kdo to byl Choreograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choreograf? Definice pojmu Choreograf je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.