Kdo je to?
Kdo je to Choreograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Choreograf? Lidé, profese

Kdo je to Choreograf?

Co znamená a jaký je význam slova Choreograf?

Choreograf je odborník a současně umělec, který je tvůrcem sestavy a koncepce nějakého tanečního projevu, který se realizuje jako tanec nebo balet. Takto bývá nazýván také technický a umělecký vedoucí uměleckého tanečního či baletního souboru.
Choreografem se může stát i profesionální tanečník, který se věnuje i výuce tance. Plánuje také veřejná vystoupení, která jsou založena na principech tanečních pohybů, popřípadě i módní přehlídky.Kdo je to Choreograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Choreograf? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Choreograf se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Autoremedura? Vzpomenete si na definici slova Veni vidi vici? Víte, co je to Ad hoc? Vzpomněli byste si na význam slova Ozim?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, termín, vysvětlení, profese, význam slova, pojem, slovo, přesný výraz, lexikon, etymologie, Choreograf, přesný význam, heslo, wikipedie, popis

Pojem Choreograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Choreograf v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Choreograf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Choreograf na Google.cz

Vyhledat termín Choreograf ve Wikislovníku

Najít heslo Choreograf ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Choreograf ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Choreograf například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Choreograf, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Choreograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Choreograf? Definice pojmu Choreograf se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Choreograf i v jiné sekci než je kategorie profese.