Kdo je to?
Kdo je to Richard Krajčo? Životopis Richard Krajčo, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Richard Krajčo?

Kdo je to Richard Krajčo? Stručný životopis

Richard Krajčo je znám jako frontman a zpěvák skupiny Kryštof. Je však také nadaným filmovým i divadelním hercem. Nedokončil vysokoškolská studia, protože se začal plně věnovat hudbě. Nejdříve vystupoval v klubech v roli DJ. Úspěch přišel s nově založenou kapelou Kryštof.
Richard Krajčo pak znovu studoval, nastoupil na Janáčkovu konzervatoř. V kariéře pokračoval jako moderátor a divadelní herec nejdříve v Ostravě a později v Praze. Je držitelem Ceny Alfréda Radoka, ceny Thálie a Českého slavíka.Kdo je to Richard Krajčo? Životopis Richard Krajčo, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Richard Krajčo

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1977
Místo narození: Ostrava

Popis osobnosti Richard Krajčo můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nepasterizované pivo? Znáte pojem Dialektika? Víte co je Amonium? Vzpomenete si na definici slova Endoskopie?

Klíčová slova: lexikon, formulace, přesný význam, význam slova, vysvětlení, význam, etymologie, význam pojmu, informace, wiki, co znamená, přesný výraz, hudba, původ slova, synonymum, kdo to je

Pojem Richard Krajčo je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Richard Krajčo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Richard Krajčo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Richard Krajčo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Richard Krajčo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Krajčo například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Richard Krajčo? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Richard Krajčo? Kdo to byl Richard Krajčo? Kdy se narodil Richard Krajčo? Kde se narodil Richard Krajčo? Richard Krajčo se nachází v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Richard Krajčo třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Krajčo i v jiné kategorii než je hudba.