Kdo je to?
Kdo je Richard Krajčo? Životopis Richard Krajčo, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Richard Krajčo?

Kdo je Richard Krajčo? Životopis, informace, biografie, hudba

Richard Krajčo je znám jako frontman a zpěvák skupiny Kryštof. Je však také nadaným filmovým i divadelním hercem. Nedokončil vysokoškolská studia, protože se začal plně věnovat hudbě. Nejdříve vystupoval v klubech v roli DJ. Úspěch přišel s nově založenou kapelou Kryštof.
Richard Krajčo pak znovu studoval, nastoupil na Janáčkovu konzervatoř. V kariéře pokračoval jako moderátor a divadelní herec nejdříve v Ostravě a později v Praze. Je držitelem Ceny Alfréda Radoka, ceny Thálie a Českého slavíka.Kdo je Richard Krajčo? Životopis Richard Krajčo, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Richard Krajčo

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1977
Místo narození: Ostrava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Richard Krajčo? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Čistá mzda? Víte, co je to Úzus? Víte co je Francouzské okno? Rozumíte pojmu Tinktura?

Klíčová slova: vysvětlení, Richard Krajčo, místo narození, Richard Krajčo, život, národnost, kdy se narodil Richard Krajčo?, informace, osobnosti, datum narození, lexikon, wikipedie, životopis, zajímavosti, hudba, kdo je Richard Krajčo?

Pojem Richard Krajčo je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Richard Krajčo

Zkusit najít heslo Richard Krajčo ve Wikislovníku

Vyhledat termín Richard Krajčo ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Richard Krajčo ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Richard Krajčo ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Richard Krajčo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Richard Krajčo například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Richard Krajčo

Právě nyní již víte Kdo je to Richard Krajčo? Kdy se narodil Richard Krajčo? Kde se narodil Richard Krajčo? Richard Krajčo je v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Richard Krajčo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Richard Krajčo i v jiné kategorii než je hudba.