Kdo je to?
Kdo je Jiří Černohorský? Životopis Jiří Černohorský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Černohorský?

Kdo je Jiří Černohorský? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Černohorský je český aktivista.
Ve veřejném prostoru se pohybuje zhruba od roku 2015, kdy se během uprchlické krize začal projevovat jako výrazný odpůrcem migrace. Postupně se profiloval jako odpůrce liberální demokracie a zvolených vlád. Sám se často zúčastňuje protisystémových demonstrací, případně je i organizuje. Je výrazným odpůrcem setrvání České republiky v Evropské unii či Severoatlantické alianci a žádá vystoupení země z těchto struktur. V roce 2022 po invazi ruských vojsk na Ukrajinu se profiloval jako proruský podporovatel a pro své nenávistné výroky na adresu Ukrajiny a ukrajinských válečných uprchlíků byl též stíhán.
Vzhledem k výrazné antidemokratické a extremistické rétorice i činům byl několikrát zadržen policií a později stíhán, často kvůli incidentům během demonstrací. S jeho jménem se také pojí několik kauz, v nichž čelil podezření ze zpronevěry peněz, které mu poslali jeho podporovatelé. Bývá řazen mezi české dezinformátory, on sám naopak považuje za dezinformační mainstreamová média.
Je zakladatelem iniciativy Čest, svoboda, respekt.Kdo je Jiří Černohorský? Životopis Jiří Černohorský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jiří Černohorský

Národnost: česká
Datum narození: 30. září 1970
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Černohorský s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Crossfit? Znáte pojem Refundace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elastan? Vzpomenete si na definici slova Nota bene?

Klíčová slova: osobnosti, kdo je Jiří Černohorský?, zajímavosti, popis, wiki, místo narození, narození, politici, datum narození, wikipedie, vysvětlení, osobnost, národnost, informace, politici, Jiří Černohorský

Pojem Jiří Černohorský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Černohorský ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Jiří Černohorský ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Jiří Černohorský ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jiří Černohorský na Youtube

Zkusit najít Jiří Černohorský na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Černohorský například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Černohorský?

Právě jste zjistili Kdo je to Jiří Černohorský? Kdy se narodil Jiří Černohorský? Kde se narodil Jiří Černohorský? Jiří Černohorský se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Černohorský kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Černohorský i v jiné kategorii než je politici.