Kdo je to?
Kdo je Jiří Černohorský? Životopis Jiří Černohorský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jiří Černohorský

Kdo je Jiří Černohorský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jiří Černohorský je český aktivista.
Ve veřejném prostoru se pohybuje zhruba od roku 2015, kdy se během uprchlické krize začal projevovat jako výrazný odpůrcem migrace. Postupně se profiloval jako odpůrce liberální demokracie a zvolených vlád. Sám se často zúčastňuje protisystémových demonstrací, případně je i organizuje. Je výrazným odpůrcem setrvání České republiky v Evropské unii či Severoatlantické alianci a žádá vystoupení země z těchto struktur. V roce 2022 po invazi ruských vojsk na Ukrajinu se profiloval jako proruský podporovatel a pro své nenávistné výroky na adresu Ukrajiny a ukrajinských válečných uprchlíků byl též stíhán.
Vzhledem k výrazné antidemokratické a extremistické rétorice i činům byl několikrát zadržen policií a později stíhán, často kvůli incidentům během demonstrací. S jeho jménem se také pojí několik kauz, v nichž čelil podezření ze zpronevěry peněz, které mu poslali jeho podporovatelé. Bývá řazen mezi české dezinformátory, on sám naopak považuje za dezinformační mainstreamová média.
Je zakladatelem iniciativy Čest, svoboda, respekt.Kdo je Jiří Černohorský? Životopis Jiří Černohorský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Jiří Černohorský

Národnost: česká
Datum narození: 30. září 1970
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Černohorský s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Indicie? Znáte definici termínu Aleluja? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nádivka? Pamatujete si definici pojmu CorelDRAW?

Klíčová slova: biografie, zajímavosti, politici, informace, narození, wiki, kdo je Jiří Černohorský?, wikipedie, vysvětlení, místo narození, osobnost, popis, kdy se narodil Jiří Černohorský?, osobnosti, životopis, Jiří Černohorský

Pojem Jiří Černohorský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Jiří Černohorský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Jiří Černohorský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jiří Černohorský ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Jiří Černohorský ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Jiří Černohorský ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Černohorský například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Černohorský?

Nyní již víte Kdo je to Jiří Černohorský? Kdy se narodil Jiří Černohorský? Kde se narodil Jiří Černohorský? Jiří Černohorský se nachází v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jiří Černohorský řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Černohorský i v jiné kategorii než je politici.