Kdo je to?
Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Anarchista se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Audit? Znáte pojem Obsese? Vzpomněli byste si co znamená slovo Postřižiny? Vzpomenete si na definici slova BlueMotion?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, lexikon, význam slova, definice, popis, význam pojmu, wiki, pojem, synonymum, termín, vysvětlení, formulace, kdo to je, heslo, přesný význam

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Anarchista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Anarchista ve Wikipedii

Hledat pojem Anarchista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anarchista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Anarchista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anarchista? Kdo to byl Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Anarchista i v jiné sekci než je kategorie politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.