Kdo je to?
Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anarchista s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Audit? Vzpomenete si na definici slova Public domain? Vzpomněli byste si co znamená slovo Červená čísla? Vzpomněli byste si na význam slova Skript?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, popis, etymologie, informace, wikipedie, odborný výraz, význam pojmu, heslo, slovo, Anarchista, přesný výraz, význam, přesný význam, wiki, co znamená

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anarchista v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Anarchista na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Anarchista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Anarchista ve Wikipedii

Hledat heslo Anarchista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Anarchista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Anarchista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista se nachází v sekci Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Anarchista i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.