Kdo je to?
Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anarchista? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lupus? Vzpomněli byste si co označuje výraz DIČ? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cysta? Znáte termín Crohnova nemoc?

Klíčová slova: popis, pojem, popis, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, heslo, kdo je Anarchista?, synonymum, termín, význam slova, Anarchista, etymologie, kdo to je, co znamená, význam pojmu

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Anarchista zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Anarchista ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Anarchista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Anarchista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Anarchista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Anarchista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anarchista? Kdo to byl Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista je v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.