Kdo je to?
Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchista? Lidé, politika

Anarchista

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchista? Lidé, politika

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Spyware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Agorafobie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Horseball? Znáte termín Horseball?

Klíčová slova: wikipedie, termín, etymologie, politika, význam slova, význam pojmu, přesný význam, Anarchista, původ slova, formulace, popis, informace, lexikon, význam, heslo, slovo

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Anarchista ve Wikislovníku

Zkusit najít Anarchista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Anarchista ve Wikipedii

Vyhledat termín Anarchista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Anarchista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Anarchista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista je v kategorii Politika

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Anarchista hledat i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.