Kdo je to?
Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anarchista? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Notifikace? Víte, co je to Řeřicha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extrahovat? Rozumíte pojmu Kolonie?

Klíčová slova: co je to Anarchista?, Anarchista, původ slova, přesný výraz, pojem, odborný výraz, definice, wiki, heslo, formulace, slovo, etymologie, co znamená, popis, politika, popis

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Anarchista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Anarchista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Anarchista ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Anarchista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anarchista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anarchista? Kdo to byl Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.