Kdo je to?
Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Jaký je význam slova Anarchista? Co to znamená?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to, byl Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anarchista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anarchista s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Lupus? Vzpomenete si na definici slova Podmět? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cysta? Vzpomněli byste si na význam slova Gnóze?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, popis, politika, definice, vysvětlení, Anarchista, odborný výraz, termín, význam, kdo to je, informace, etymologie, význam pojmu, význam slova, slovo

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Anarchista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Anarchista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Anarchista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Anarchista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Anarchista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anarchista? Kdo to byl Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista se nachází v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.