Kdo je to?
Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchista?

Co znamená a jaký je význam slova Anarchista?

Anarchista je zastánce politického myšlenkového směru, jehož cílem je vytvoření takové společnosti, ve které by nevládla žádná forma nadřazenosti jednoho člověka jinému z jakýchkoli důvodů, ať se již jedná o ekonomickou, politickou, genderovou či jinou hierarchii.
Anarchista se řídí ideologií složenou z různých socialistických a liberálních názorů, kterou obohacuje důsledným odporem vůči autoritám. Neuznává formu státního zřízení, moc a zákony pokládá za překážku na cestě ke svobodě. Kořeny anarchismu lze nalézt v antickém Řecku, v buddhismu a dalších myšlenkových hnutích.Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Anarchista s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Audit? Rozumíte pojmu Přístavek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Červená čísla? Znáte pojem Otoneurologie?

Klíčová slova: informace, význam, wikipedie, wiki, heslo, Anarchista, Anarchista, význam pojmu, formulace, lexikon, politika, přesný výraz, termín, pojem, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Anarchista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Anarchista ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Anarchista ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Anarchista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Anarchista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Anarchista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Anarchista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Anarchista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchista? Definice pojmu Anarchista se nachází v kategorii Politika

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.