Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Farmaceut? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Karát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vila? Znáte definici termínu Pohanka? Víte co je Přírodní památka?

Klíčová slova: Farmaceut, význam, význam pojmu, informace, wiki, přesný výraz, definice, lexikon, co je to Farmaceut?, synonymum, slovo, heslo, význam slova, přesný význam, termín, původ slova

Pojem Farmaceut je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Farmaceut

Najít heslo Farmaceut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Farmaceut ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Farmaceut ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Farmaceut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmaceut například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Farmaceut? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Farmaceut? Kdo to byl Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut se nachází v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.