Kdo je to?
Kdo je to Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmaceut? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Farmaceut s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Osteochondróza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Loftový byt? Znáte definici termínu Afekce? Víte co je Kamenická špice?

Klíčová slova: lékařství, Farmaceut, přesný výraz, vysvětlení, pojem, význam, původ slova, význam slova, slovo, wiki, heslo, co znamená, synonymum, etymologie, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Farmaceut je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Farmaceut na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Farmaceut na Youtube

Vyhledat slovo Farmaceut ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Farmaceut ve Wikislovníku

Hledat heslo Farmaceut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmaceut například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Farmaceut, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut je v kategorii Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Farmaceut hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.