Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Definici slova Farmaceut můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Karnitin? Vzpomenete si na definici slova Žerzej? Znáte definici termínu Malotřídka? Vzpomněli byste si na význam slova Polní lopatka?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, význam, co znamená, lexikon, slovo, heslo, popis, přesný výraz, lékařství, Farmaceut, co je to Farmaceut?, význam pojmu, termín, wiki, původ slova

Pojem Farmaceut je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Farmaceut

Zkusit najít frázi Farmaceut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Farmaceut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Farmaceut ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Farmaceut ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmaceut například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Farmaceut, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Farmaceut? Kdo to byl Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.