Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Farmaceut? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Karnitin? Víte co je Adaptér? Znáte definici termínu Malotřídka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štítná žláza?

Klíčová slova: lexikon, heslo, kdo to je, pojem, odborný výraz, definice, wiki, etymologie, informace, význam pojmu, popis, termín, kdo je Farmaceut?, Farmaceut, význam slova, význam

Pojem Farmaceut je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Farmaceut v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Farmaceut ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Farmaceut na Google.cz

Hledat videa s názvem Farmaceut na Youtube

Najít výraz Farmaceut ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmaceut například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farmaceut

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Farmaceut? Kdo to byl Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.