Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Farmaceut? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Karát? Vzpomněli byste si na význam slova Šourek? Znáte definici termínu Pohanka? Znáte definici termínu Dialektika?

Klíčová slova: heslo, lékařství, pojem, odborný výraz, Farmaceut, lexikon, synonymum, definice, původ slova, popis, slovo, informace, wiki, přesný výraz, formulace, vysvětlení

Pojem Farmaceut je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Farmaceut ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Farmaceut na Google.cz

Vyhledat heslo Farmaceut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Farmaceut ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmaceut například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Farmaceut, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Farmaceut? Kdo to byl Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.