Kdo je to?
Kdo je to Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farmaceut? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Farmaceut s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Osteochondróza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lege artis? Znáte definici termínu Upload? Znáte termín Klevela?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, přesný výraz, vysvětlení, heslo, Farmaceut, wiki, význam, lékařství, lexikon, přesný výraz, Farmaceut, význam pojmu, význam slova, wikipedie, co znamená

Pojem Farmaceut je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Farmaceut doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Farmaceut v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Farmaceut ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Farmaceut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Farmaceut ve vyhledávači Qwant

Najít termín Farmaceut na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Farmaceut například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farmaceut

Právě jste zjistili Kdo je to Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut se nachází v kategorii Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.