Kdo je to?
Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lumen?

Co znamená a jaký je význam slova Lumen?

Ve fyzice je lumen jednotkou fyzikální veličiny zvané světelný tok. Slovo "lumen" latinsky znamená světlo. Dostalo se však i do českého slangu - lumen je totéž co výlupek, jedinec, který v něčem vyniká, ovšem zpravidla v negativním smyslu.Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lumen s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Silová elektřina? Vzpomenete si na definici slova Oligarchie? Víte, co je to Gufero? Vzpomněli byste si na význam slova Vodnice?

Klíčová slova: význam, hanlivé, wiki, Lumen, synonymum, odborný výraz, význam slova, heslo, význam pojmu, popis, kdo je Lumen?, etymologie, pojem, formulace, termín, lexikon

Pojem Lumen je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Lumen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Lumen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Lumen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Lumen ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lumen například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lumen

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lumen? Kdo to byl Lumen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lumen? Definice pojmu Lumen patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lumen v jiné sekci než hanlivé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?