Kdo je to?
Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lumen?

Co znamená a jaký je význam slova Lumen?

Ve fyzice je lumen jednotkou fyzikální veličiny zvané světelný tok. Slovo "lumen" latinsky znamená světlo. Dostalo se však i do českého slangu - lumen je totéž co výlupek, jedinec, který v něčem vyniká, ovšem zpravidla v negativním smyslu.


Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Lumen? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Štěstí? Pamatujete si definici pojmu Hladítko? Víte, co je to Hilterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prvouka?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, kdo je Lumen?, přesný význam, hanlivé, wiki, etymologie, popis, termín, formulace, přesný výraz, význam slova, synonymum, slovo, co znamená, pojem

Pojem Lumen je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lumen

Hledejte bez špehování slovo Lumen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Lumen ve Wikipedii

Vyhledat pojem Lumen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Lumen ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lumen například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lumen

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lumen? Kdo to byl Lumen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lumen? Definice pojmu Lumen je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Lumen v jiné sekci než hanlivé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?