Kdo je to?
Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lumen?

Co znamená a jaký je význam slova Lumen?

Ve fyzice je lumen jednotkou fyzikální veličiny zvané světelný tok. Slovo "lumen" latinsky znamená světlo. Dostalo se však i do českého slangu - lumen je totéž co výlupek, jedinec, který v něčem vyniká, ovšem zpravidla v negativním smyslu.Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Tento text (Lumen) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Silová elektřina? Pamatujete si definici pojmu Úžeh? Víte, co je to Gufero? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prognóza?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, přesný význam, formulace, etymologie, popis, informace, popis, Lumen, co je to Lumen?, definice, co znamená, pojem, původ slova

Pojem Lumen je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Lumen ve Wikipedii

Vyhledat výraz Lumen ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lumen ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Lumen na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lumen například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Lumen, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lumen? Kdo to byl Lumen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lumen? Definice pojmu Lumen je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lumen i jinde než v sekci než v hanlivé.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?