Kdo je to?
Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lumen?

Co znamená a jaký je význam slova Lumen?

Ve fyzice je lumen jednotkou fyzikální veličiny zvané světelný tok. Slovo "lumen" latinsky znamená světlo. Dostalo se však i do českého slangu - lumen je totéž co výlupek, jedinec, který v něčem vyniká, ovšem zpravidla v negativním smyslu.Kdo je to, byl Lumen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lumen? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lumen sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Silová elektřina? Víte co je Artroskopie? Víte, co je to Gufero? Vzpomněli byste si co označuje výraz Multiplex?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, informace, popis, význam pojmu, termín, kdo to je, heslo, pojem, definice, wiki, přesný výraz, synonymum, význam, co je to Lumen?

Pojem Lumen je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Lumen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Lumen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Lumen ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Lumen ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lumen například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Lumen, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lumen? Kdo to byl Lumen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lumen? Definice pojmu Lumen se nachází v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Lumen hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?