Kdo je to?
Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Oftalmolog?

Jaký je význam slova Oftalmolog? Co to znamená?

Oftalmolog je specializovaný lékař, který se zabývá léčbou onemocnění a chirurgií zrakových drah. Ty zahrnují oko, mozek a oblasti okolo mozku, slzný systém a oční víčka. Oftalmolog provádí komplexní péči, léčbu, zabývá se prevencí, obsluhou přístrojů potřebných k provedení různých vyšetření a podobně.Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Oftalmolog s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Život? Rozumíte pojmu Laparoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akademický rok? Znáte pojem Úplavice?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, význam pojmu, wiki, přesný výraz, informace, termín, co je to Oftalmolog?, význam, význam slova, odborný výraz, heslo, přesný význam, lékařství, kdo to je, Oftalmolog

Pojem Oftalmolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Oftalmolog doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Oftalmolog ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Oftalmolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Oftalmolog ve Wikislovníku

Najít slovo Oftalmolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Oftalmolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Oftalmolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Oftalmolog? Kdo to byl Oftalmolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oftalmolog? Definice pojmu Oftalmolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.