Kdo je to?
Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Oftalmolog?

Jaký je význam slova Oftalmolog? Co to znamená?

Oftalmolog je specializovaný lékař, který se zabývá léčbou onemocnění a chirurgií zrakových drah. Ty zahrnují oko, mozek a oblasti okolo mozku, slzný systém a oční víčka. Oftalmolog provádí komplexní péči, léčbu, zabývá se prevencí, obsluhou přístrojů potřebných k provedení různých vyšetření a podobně.Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Oftalmolog? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Život? Vzpomněli byste si co označuje výraz Solamyl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akademický rok? Znáte termín Epizeuxis?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, pojem, synonymum, slovo, wiki, kdo to je, lexikon, význam pojmu, popis, heslo, význam slova, co je to Oftalmolog?, lékařství, etymologie, definice

Pojem Oftalmolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Oftalmolog na Youtube

Vyhledat termín Oftalmolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Oftalmolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Oftalmolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Oftalmolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Oftalmolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Oftalmolog? Kdo to byl Oftalmolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oftalmolog? Definice pojmu Oftalmolog se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.