Kdo je to?
Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Oftalmolog?

Jaký je význam slova Oftalmolog? Co to znamená?

Oftalmolog je specializovaný lékař, který se zabývá léčbou onemocnění a chirurgií zrakových drah. Ty zahrnují oko, mozek a oblasti okolo mozku, slzný systém a oční víčka. Oftalmolog provádí komplexní péči, léčbu, zabývá se prevencí, obsluhou přístrojů potřebných k provedení různých vyšetření a podobně.Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Oftalmolog s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Život? Vzpomněli byste si co označuje výraz Veni vidi vici? Vzpomněli byste si co označuje výraz Satira? Znáte termín Bentonit?

Klíčová slova: lékařství, slovo, význam, kdo to je, význam pojmu, popis, přesný význam, lexikon, heslo, význam slova, co je to Oftalmolog?, kdo je Oftalmolog?, etymologie, formulace, Oftalmolog, vysvětlení

Pojem Oftalmolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Oftalmolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Oftalmolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Oftalmolog na Google.cz

Zkusit najít frázi Oftalmolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Oftalmolog například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Oftalmolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Oftalmolog? Kdo to byl Oftalmolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oftalmolog? Definice pojmu Oftalmolog je v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Oftalmolog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.