Kdo je to?
Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Oftalmolog?

Jaký je význam slova Oftalmolog? Co to znamená?

Oftalmolog je specializovaný lékař, který se zabývá léčbou onemocnění a chirurgií zrakových drah. Ty zahrnují oko, mozek a oblasti okolo mozku, slzný systém a oční víčka. Oftalmolog provádí komplexní péči, léčbu, zabývá se prevencí, obsluhou přístrojů potřebných k provedení různých vyšetření a podobně.Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Oftalmolog? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Život? Vzpomněli byste si na význam slova Idealismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Satira? Znáte definici termínu Ledová káva?

Klíčová slova: vysvětlení, Oftalmolog, přesný výraz, odborný výraz, kdo to je, synonymum, wiki, informace, význam pojmu, význam, termín, lexikon, co znamená, popis, kdo je Oftalmolog?, heslo

Pojem Oftalmolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Oftalmolog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Oftalmolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Oftalmolog ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Oftalmolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Oftalmolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Oftalmolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Oftalmolog? Kdo to byl Oftalmolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oftalmolog? Definice pojmu Oftalmolog patří do sekce lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Oftalmolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.