Kdo je to?
Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Oftalmolog?

Jaký je význam slova Oftalmolog? Co to znamená?

Oftalmolog je specializovaný lékař, který se zabývá léčbou onemocnění a chirurgií zrakových drah. Ty zahrnují oko, mozek a oblasti okolo mozku, slzný systém a oční víčka. Oftalmolog provádí komplexní péči, léčbu, zabývá se prevencí, obsluhou přístrojů potřebných k provedení různých vyšetření a podobně.Kdo je to, byl Oftalmolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oftalmolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Oftalmolog sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Život? Vzpomněli byste si na význam slova Rozdvojená osobnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akademický rok? Znáte definici termínu Územní plán?

Klíčová slova: definice, popis, pojem, význam, heslo, původ slova, kdo to je, informace, Oftalmolog, význam slova, termín, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, slovo, význam pojmu

Pojem Oftalmolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Oftalmolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Oftalmolog ve Wikipedii

Hledat frázi Oftalmolog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Oftalmolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Oftalmolog například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Oftalmolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Oftalmolog? Kdo to byl Oftalmolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oftalmolog? Definice pojmu Oftalmolog se nachází v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.