Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Wolverine? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ethernet? Vzpomněli byste si na význam slova Elipsoid? Znáte definici termínu Binární opce? Znáte definici termínu Inkaso?

Klíčová slova: co je to Wolverine?, přesný význam, význam slova, slovo, formulace, pojem, informace, význam, původ slova, co znamená, fikce, termín, význam pojmu, heslo, definice, synonymum

Pojem Wolverine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Wolverine

Najít pojem Wolverine ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Wolverine ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Wolverine na Youtube

Vyhledat termín Wolverine ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Wolverine například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Wolverine? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine je v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Wolverine hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?