Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Wolverine? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu FPS? Víte co je Visa? Znáte definici termínu PageRank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chromatická aberace?

Klíčová slova: význam, informace, slovo, heslo, kdo to je, co je to Wolverine?, wiki, pojem, význam pojmu, původ slova, termín, co znamená, fikce, kdo je Wolverine?, popis, přesný výraz

Pojem Wolverine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Wolverine v následujících zdrojích

Hledat výraz Wolverine ve Wikislovníku

Hledat termín Wolverine ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Wolverine ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wolverine ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Wolverine například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Wolverine, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine je v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?