Kdo je to?
Kdo je to Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wolverine? Lidé, fikce

Zaujala vás definice pojmu Wolverine? Pak se o ní podělte s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Lepenice? Znáte pojem Fyzické napadení? Znáte definici termínu Polyuretan? Vzpomenete si na definici slova Báseň?

Klíčová slova: fikce, wiki, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, formulace, přesný význam, význam, význam pojmu, synonymum, wikipedie, definice, přesný výraz, informace, lexikon, původ slova

Pojem Wolverine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Wolverine hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat slovo Wolverine ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Wolverine ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Wolverine ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Wolverine ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Wolverine na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Wolverine například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Wolverine? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine patří do sekce Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete se pokusit také najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Fikce).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?