Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Definici slova Wolverine můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu FPS? Vzpomenete si na definici slova Daňové přiznání? Znáte definici termínu PageRank? Vzpomněli byste si na význam slova Bronchitida?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, přesný význam, slovo, etymologie, formulace, synonymum, wiki, kdo je Wolverine?, termín, význam, odborný výraz, lexikon, informace, definice, heslo

Pojem Wolverine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Wolverine

Zkusit najít Wolverine ve Wikipedii

Vyhledat pojem Wolverine v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Wolverine ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Wolverine ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Wolverine například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Wolverine? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine se nachází v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?