Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Wolverine? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Průsečík? Pamatujete si definici pojmu Graviola? Znáte definici termínu Šufánek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Parketa?

Klíčová slova: etymologie, popis, termín, co je to Wolverine?, co znamená, lexikon, popis, přesný výraz, formulace, význam slova, wiki, slovo, původ slova, význam pojmu, kdo to je, kdo je Wolverine?

Pojem Wolverine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Wolverine

Hledejte bez špehování slovo Wolverine ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Wolverine ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Wolverine ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Wolverine na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Wolverine například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Wolverine? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine je v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?