Kdo je to?
Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Kdo je to Wolverine?

Jaký je význam slova Wolverine? Co to znamená?

Wolverine je komiksová a filmová postava, mutant, který má schopnost okamžitě regenerovat své tělo i schopnosti. Navíc má na každé ruce ještě dlouhé kostěné drápy (tři na každé ruce). Vládne také zázračně vyvinutými smysly.
Jeho pevná kostra byla ještě posílena kovem adamantiem, takže Wolverine je v podstatě nezničitelný. Vyhnul se zneužití svých schopností a usadil se v Americe, kde se zamiloval a přijal místo v týmu X-Menů.Kdo je to, byl Wolverine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wolverine? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wolverine s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ethernet? Vzpomněli byste si co znamená slovo E-learning? Znáte definici termínu Binární opce? Víte co je Discord?

Klíčová slova: informace, význam, definice, odborný výraz, význam slova, Wolverine, pojem, formulace, co je to Wolverine?, fikce, vysvětlení, etymologie, synonymum, přesný význam, kdo to je, původ slova

Pojem Wolverine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Wolverine v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Wolverine ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Wolverine ve Wikislovníku

Najít heslo Wolverine ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Wolverine ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Wolverine například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wolverine

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Wolverine? Kdo to byl Wolverine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wolverine? Definice pojmu Wolverine patří do sekce fikce. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?