Kdo je to?
Kdo je to, byl Trapper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trapper? Lidé, profese

Kdo je to Trapper?

Co znamená a jaký je význam slova Trapper?

Trappeři je označení pro první kolonizátory oblasti Divokého západu v 19. století. Byli to dřevorubci a lovci zvěře, např. medvědů (z angl. trap - past). Obchodovali s kožešinami a zakládali obchodní stanice. Jinak se jim také říkalo zálesáci. Žili podobným způsobem jako indiáni, využívali vše, co jim příroda nabízela.Kdo je to, byl Trapper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trapper? Lidé, profese

Tento text (Trapper) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ekosystém? Vzpomněli byste si na význam slova Vědomí? Pamatujete si definici pojmu Kaizen? Znáte definici termínu Agroturistika?

Klíčová slova: význam, termín, slovo, odborný výraz, popis, původ slova, informace, co znamená, přesný výraz, wiki, heslo, etymologie, definice, kdo to je, formulace, co je to Trapper?

Pojem Trapper je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Trapper ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Trapper ve Wikislovníku

Najít termín Trapper ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Trapper na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Trapper například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Trapper? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Trapper? Kdo to byl Trapper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trapper? Definice pojmu Trapper je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Trapper i v jiné sekci než v profese.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?