Kdo je to?
Kdo je to, byl Trapper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trapper? Lidé, profese

Kdo je to Trapper?

Co znamená a jaký je význam slova Trapper?

Trappeři je označení pro první kolonizátory oblasti Divokého západu v 19. století. Byli to dřevorubci a lovci zvěře, např. medvědů (z angl. trap - past). Obchodovali s kožešinami a zakládali obchodní stanice. Jinak se jim také říkalo zálesáci. Žili podobným způsobem jako indiáni, využívali vše, co jim příroda nabízela.Kdo je to, byl Trapper? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trapper? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Trapper? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ironie? Pamatujete si definici pojmu Síla? Pamatujete si definici pojmu Utilitarismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trudnomyslnost?

Klíčová slova: význam, profese, původ slova, co je to Trapper?, informace, odborný výraz, etymologie, co znamená, přesný výraz, pojem, popis, popis, formulace, kdo je Trapper?, význam pojmu, kdo to je

Pojem Trapper je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Trapper v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Trapper ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Trapper ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Trapper ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Trapper například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Trapper, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Trapper? Kdo to byl Trapper? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trapper? Definice pojmu Trapper je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Trapper hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?