Kdo je to?
Kdo je to Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pan Tau?

Jaký je význam slova Pan Tau? Co to znamená?

Pan Tau je hlavní postava televizního seriálu natočeného Českou televizí. Seriál měl tři řady a 33 dílů. Autorem scénáře a duchovním otcem postavy pana Tau byl Ota Hofman, režisérem Jindřich Polák. Postavu herecky ztvárnil Otto Šimánek.
Pan Tau je důstojný pán s kouzelnou černou buřinkou a nepostradatelným deštníkem. Nocí černý oblek a v klopě má bílou květinu. S jeho pomocí zažívají dětští přátelé mnohá dobrodružství. S touto hlavní postavou vzniklo i několik celovečerních filmů.Kdo je to Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pan Tau sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Hysterektomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Twoo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Monarchie? Znáte termín Výklad?

Klíčová slova: termín, heslo, přesný význam, nadpřirozené, wikipedie, vysvětlení, přesný výraz, formulace, význam pojmu, odborný výraz, Pan Tau, slovo, význam, etymologie, definice, přesný výraz

Pojem Pan Tau je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Pan Tau ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Pan Tau ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Pan Tau v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Pan Tau na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Pan Tau na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Tau například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Pan Tau? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Pan Tau? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Tau? Definice pojmu Pan Tau patří do kategorie Nadpřirozené

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Pan Tau hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).