Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pan Tau?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Tau?

Pan Tau je hlavní postava televizního seriálu natočeného Českou televizí. Seriál měl tři řady a 33 dílů. Autorem scénáře a duchovním otcem postavy pana Tau byl Ota Hofman, režisérem Jindřich Polák. Postavu herecky ztvárnil Otto Šimánek.
Pan Tau je důstojný pán s kouzelnou černou buřinkou a nepostradatelným deštníkem. Nocí černý oblek a v klopě má bílou květinu. S jeho pomocí zažívají dětští přátelé mnohá dobrodružství. S touto hlavní postavou vzniklo i několik celovečerních filmů.Kdo je to, byl Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pan Tau? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Aescin? Rozumíte pojmu Moringa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kreatin? Znáte pojem Ztracené bednění?

Klíčová slova: co je to Pan Tau?, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, význam slova, synonymum, slovo, přesný význam, význam, pojem, etymologie, popis, původ slova, nadpřirozené, formulace, Pan Tau

Pojem Pan Tau je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Pan Tau v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Pan Tau ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pan Tau ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Pan Tau ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Tau například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pan Tau? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pan Tau? Kdo to byl Pan Tau? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Tau? Definice pojmu Pan Tau je v sekci nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Pan Tau hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).