Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pan Tau?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Tau?

Pan Tau je hlavní postava televizního seriálu natočeného Českou televizí. Seriál měl tři řady a 33 dílů. Autorem scénáře a duchovním otcem postavy pana Tau byl Ota Hofman, režisérem Jindřich Polák. Postavu herecky ztvárnil Otto Šimánek.
Pan Tau je důstojný pán s kouzelnou černou buřinkou a nepostradatelným deštníkem. Nocí černý oblek a v klopě má bílou květinu. S jeho pomocí zažívají dětští přátelé mnohá dobrodružství. S touto hlavní postavou vzniklo i několik celovečerních filmů.Kdo je to, byl Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pan Tau s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Wallpaper? Vzpomněli byste si na význam slova Apostrof? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vakuum? Znáte definici termínu Slabika?

Klíčová slova: slovo, synonymum, wiki, heslo, nadpřirozené, popis, význam slova, lexikon, kdo je Pan Tau?, vysvětlení, pojem, co znamená, kdo to je, definice, přesný výraz, význam

Pojem Pan Tau je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pan Tau v následujících zdrojích

Najít výraz Pan Tau ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Pan Tau v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pan Tau ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Pan Tau ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Tau například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Pan Tau? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pan Tau? Kdo to byl Pan Tau? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Tau? Definice pojmu Pan Tau se nachází v kategorii nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Pan Tau hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).