Kdo je to?
Kdo je to, byl Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pan Tau?

Co znamená a jaký je význam slova Pan Tau?

Pan Tau je hlavní postava televizního seriálu natočeného Českou televizí. Seriál měl tři řady a 33 dílů. Autorem scénáře a duchovním otcem postavy pana Tau byl Ota Hofman, režisérem Jindřich Polák. Postavu herecky ztvárnil Otto Šimánek.
Pan Tau je důstojný pán s kouzelnou černou buřinkou a nepostradatelným deštníkem. Nocí černý oblek a v klopě má bílou květinu. S jeho pomocí zažívají dětští přátelé mnohá dobrodružství. S touto hlavní postavou vzniklo i několik celovečerních filmů.Kdo je to, byl Pan Tau? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pan Tau? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Pan Tau) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Wallpaper? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lepek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vakuum? Znáte termín Odstupné?

Klíčová slova: význam slova, popis, heslo, co znamená, význam, informace, přesný význam, co je to Pan Tau?, pojem, etymologie, termín, popis, slovo, wiki, význam pojmu, nadpřirozené

Pojem Pan Tau je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Pan Tau na Youtube

Vyhledat heslo Pan Tau ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Pan Tau ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Pan Tau ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pan Tau například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pan Tau, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pan Tau? Kdo to byl Pan Tau? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pan Tau? Definice pojmu Pan Tau je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nadpřirozené).