Kdo je to?
Kdo je Heidi Klum? Životopis Heidi Klum, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Heidi Klum?

Kdo je Heidi Klum? Životopis, informace, biografie, modeling

Heidi Klum je topmodelka, herečka, moderátorka, zpěvačka, módní návrhářka původem z německého města Bergisch Gladbach. Heidi se chtěla od mala stát modelkou a k tomu ji pomohla její kadeřnice a známý od rodičů, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě. Roku 1992 se přihlásila do soutěže Modelka roku. Do soutěže se přihlásilo 25 000 uchazečů a Klum vyhrála. Následně získala smlouvu na 300 tisíc amerických dolarů. Chtěla jít původně studovat módní návrhářství, ale dala přednost slibně rozjeté kariéře.
Raketovým startem se dostala na vrchol modelingu a objevila se na titulních stránkách časopisů jako Vogue, ELLE, Marie Claire, Sports Illustrated Swimsuit Issue. Později začala spolupracovat také s Victoria’s Secret, napsala předmluvu ke knize o bodypaintingu, hrála v reklamách pro značky McDonald’s, H&M, Jordache nebo Volkswagen.
Jako herečka se Klum objevila v amerických seriálech Jak jsem poznal vaši matku, Sex ve městě a Všichni starostovi muži. Zahrála si i ve filmech Dohola, Zoolander (2001), Zakletá Ella (2004), Ďábel nosí Pradu (2006), Debbie a její parťačky (2018) a Mariah Carey a kouzelné Vánoce (2020).
V roce 2004 byla porotkyní reality show Heidi Klub: svět modelingu. Za roli porotkyně získala ocenění Peabody Awards (2008). Poprvé v historii získala reality show ocenění. Heidi Klum získala o pět let později cenu Emmy za nejlepší moderátorku reality show.
V roce 2006 vydala také svůj první singl Wonderland, který se později objevil jako úvodní píseň pro seriál Douglas. O rok později vydala se svým tehdejším manželem zpěvákem Sealem duet Wedding Day. Píseň se objevila na jeho albu System.Kdo je Heidi Klum? Životopis Heidi Klum, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Heidi Klum

Národnost: německá
Datum narození: 1. 6. 1973
Místo narození: Bergisch Gladbach, Německo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Heidi Klum? s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Pappardelle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přímka? Znáte definici termínu Neschopenka? Víte co je Turbulence?

Klíčová slova: zajímavosti, život, narození, osobnosti, kdy se narodila Heidi Klum?, místo narození, Heidi Klum, životopis, wiki, wikipedie, kde se narodila Heidi Klum?, osobnost, modeling, vysvětlení, modeling, biografie

Pojem Heidi Klum je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Heidi Klum doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Heidi Klum ve Wikislovníku

Vyhledat termín Heidi Klum v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Heidi Klum ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Heidi Klum na Youtube

Najít výraz Heidi Klum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Heidi Klum například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Heidi Klum?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Heidi Klum? Kdy se narodila Heidi Klum? Kde se narodila Heidi Klum? Heidi Klum je v kategorii Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Heidi Klum řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heidi Klum i v jiné kategorii než je modeling.