Kdo je to?
Kdo je Heidi Klum? Životopis Heidi Klum, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Heidi Klum?

Kdo je Heidi Klum? Životopis, informace, biografie, modeling

Heidi Klum je topmodelka, herečka, moderátorka, zpěvačka, módní návrhářka původem z německého města Bergisch Gladbach. Heidi se chtěla od mala stát modelkou a k tomu ji pomohla její kadeřnice a známý od rodičů, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě. Roku 1992 se přihlásila do soutěže Modelka roku. Do soutěže se přihlásilo 25 000 uchazečů a Klum vyhrála. Následně získala smlouvu na 300 tisíc amerických dolarů. Chtěla jít původně studovat módní návrhářství, ale dala přednost slibně rozjeté kariéře.
Raketovým startem se dostala na vrchol modelingu a objevila se na titulních stránkách časopisů jako Vogue, ELLE, Marie Claire, Sports Illustrated Swimsuit Issue. Později začala spolupracovat také s Victoria’s Secret, napsala předmluvu ke knize o bodypaintingu, hrála v reklamách pro značky McDonald’s, H&M, Jordache nebo Volkswagen.
Jako herečka se Klum objevila v amerických seriálech Jak jsem poznal vaši matku, Sex ve městě a Všichni starostovi muži. Zahrála si i ve filmech Dohola, Zoolander (2001), Zakletá Ella (2004), Ďábel nosí Pradu (2006), Debbie a její parťačky (2018) a Mariah Carey a kouzelné Vánoce (2020).
V roce 2004 byla porotkyní reality show Heidi Klub: svět modelingu. Za roli porotkyně získala ocenění Peabody Awards (2008). Poprvé v historii získala reality show ocenění. Heidi Klum získala o pět let později cenu Emmy za nejlepší moderátorku reality show.
V roce 2006 vydala také svůj první singl Wonderland, který se později objevil jako úvodní píseň pro seriál Douglas. O rok později vydala se svým tehdejším manželem zpěvákem Sealem duet Wedding Day. Píseň se objevila na jeho albu System.Kdo je Heidi Klum? Životopis Heidi Klum, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Heidi Klum

Národnost: německá
Datum narození: 1. 6. 1973
Místo narození: Bergisch Gladbach, Německo

Sdílejte tuto stránku s osobností Heidi Klum se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Pappardelle? Pamatujete si definici pojmu Artróza? Znáte definici termínu Vrubopis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pneumonie?

Klíčová slova: vysvětlení, datum narození, lexikon, místo narození, osobnost, Heidi Klum, wikipedie, životopis, wiki, informace, modeling, kde se narodila Heidi Klum?, život, popis, narození, biografie

Pojem Heidi Klum je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Heidi Klum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Heidi Klum ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Heidi Klum ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Heidi Klum ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Heidi Klum na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Heidi Klum například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Heidi Klum?

Nyní již víte Kdo je to Heidi Klum? Kdy se narodila Heidi Klum? Kde se narodila Heidi Klum? Heidi Klum patří do kategorie Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Heidi Klum kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heidi Klum i v jiné kategorii než je modeling.