Kdo je to?
Kdo je Heidi Klum? Životopis Heidi Klum, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Heidi Klum

Kdo je Heidi Klum? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Heidi Klum je topmodelka, herečka, moderátorka, zpěvačka, módní návrhářka původem z německého města Bergisch Gladbach. Heidi se chtěla od mala stát modelkou a k tomu ji pomohla její kadeřnice a známý od rodičů, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě. Roku 1992 se přihlásila do soutěže Modelka roku. Do soutěže se přihlásilo 25 000 uchazečů a Klum vyhrála. Následně získala smlouvu na 300 tisíc amerických dolarů. Chtěla jít původně studovat módní návrhářství, ale dala přednost slibně rozjeté kariéře.
Raketovým startem se dostala na vrchol modelingu a objevila se na titulních stránkách časopisů jako Vogue, ELLE, Marie Claire, Sports Illustrated Swimsuit Issue. Později začala spolupracovat také s Victoria’s Secret, napsala předmluvu ke knize o bodypaintingu, hrála v reklamách pro značky McDonald’s, H&M, Jordache nebo Volkswagen.
Jako herečka se Klum objevila v amerických seriálech Jak jsem poznal vaši matku, Sex ve městě a Všichni starostovi muži. Zahrála si i ve filmech Dohola, Zoolander (2001), Zakletá Ella (2004), Ďábel nosí Pradu (2006), Debbie a její parťačky (2018) a Mariah Carey a kouzelné Vánoce (2020).
V roce 2004 byla porotkyní reality show Heidi Klub: svět modelingu. Za roli porotkyně získala ocenění Peabody Awards (2008). Poprvé v historii získala reality show ocenění. Heidi Klum získala o pět let později cenu Emmy za nejlepší moderátorku reality show.
V roce 2006 vydala také svůj první singl Wonderland, který se později objevil jako úvodní píseň pro seriál Douglas. O rok později vydala se svým tehdejším manželem zpěvákem Sealem duet Wedding Day. Píseň se objevila na jeho albu System.Kdo je Heidi Klum? Životopis Heidi Klum, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Heidi Klum

Národnost: německá
Datum narození: 1. 6. 1973
Místo narození: Bergisch Gladbach, Německo

Líbí se stručný životopis s osobou Heidi Klum? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Mediální výchova? Rozumíte pojmu Globální oteplování? Znáte definici termínu Adrenalin? Znáte pojem Inteligence?

Klíčová slova: informace, modeling, kde se narodila Heidi Klum?, Heidi Klum, osobnosti, wiki, datum narození, kdy se narodila Heidi Klum?, místo narození, osobnost, národnost, wikipedie, kdo je Heidi Klum?, modeling, biografie, popis

Pojem Heidi Klum je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Heidi Klum v následujících vyhledávačích

Najít výraz Heidi Klum ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Heidi Klum ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Heidi Klum na Google obrázcích

Vyhledat výraz Heidi Klum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Heidi Klum ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Heidi Klum například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Heidi Klum

Nyní již víte Kdo je to Heidi Klum? Kdy se narodila Heidi Klum? Kde se narodila Heidi Klum? Heidi Klum je v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Heidi Klum např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Heidi Klum i v jiné kategorii než je modeling.