Kdo je to?
Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis Friedrich Nietzsche, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Friedrich Nietzsche?

Kdo to byl Friedrich Nietzsche? Stručný životopis

Friedrich Nietzsche (Friedrich Wilhelm Nietzsche) patřil k významným německým filozofům. Kromě toho byl také klasickým filologem, skladatelem a básníkem. Jeho filozofická činnost byla nejdůležitější. Pracoval na univerzitě jako profesor klasické filologie, několik let cestoval, ale v závěru života trpěl duševním onemocněním.
Friedrich Nietzsche byl autorem mnoha významných filozofických děl, která ovlivnila myšlení následujícího století. Nejčastěji zmiňovaným dílem je Tak pravil Zarathustra.Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis Friedrich Nietzsche, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Základní informace o osobě Friedrich Nietzsche

Národnost: německá
Datum narození: 15. října 1844
Místo narození: Röcken u Lützenu
Datum úmrtí: 25. srpna 1900

Líbí se stručný životopis s osobou Friedrich Nietzsche? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ferrata? Pamatujete si definici pojmu Alternátor? Znáte termín Hornina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Filipika?

Klíčová slova: lexikon, wiki, informace, přesný výraz, co je to Friedrich Nietzsche?, pojem, popis, přesný význam, definice, synonymum, původ slova, etymologie, kdo to je, popis, význam slova, význam

Pojem Friedrich Nietzsche je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Friedrich Nietzsche ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Friedrich Nietzsche ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Friedrich Nietzsche ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Friedrich Nietzsche na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Friedrich Nietzsche například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Friedrich Nietzsche? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Friedrich Nietzsche? Kdo to byl Friedrich Nietzsche? Kdy se narodil Friedrich Nietzsche? Kde se narodil Friedrich Nietzsche? Kdy zemřel Friedrich Nietzsche? Friedrich Nietzsche je v sekci filozofie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Friedrich Nietzsche dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Friedrich Nietzsche i v jiné kategorii než je filozofie.