Kdo je to?
Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis Friedrich Nietzsche, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Friedrich Nietzsche?

Kdo to byl Friedrich Nietzsche? Stručný životopis

Friedrich Nietzsche (Friedrich Wilhelm Nietzsche) patřil k významným německým filozofům. Kromě toho byl také klasickým filologem, skladatelem a básníkem. Jeho filozofická činnost byla nejdůležitější. Pracoval na univerzitě jako profesor klasické filologie, několik let cestoval, ale v závěru života trpěl duševním onemocněním.
Friedrich Nietzsche byl autorem mnoha významných filozofických děl, která ovlivnila myšlení následujícího století. Nejčastěji zmiňovaným dílem je Tak pravil Zarathustra.Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis Friedrich Nietzsche, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Základní údaje o osobě Friedrich Nietzsche

Národnost: německá
Datum narození: 15. října 1844
Místo narození: Röcken u Lützenu
Datum úmrtí: 25. srpna 1900

Zaujala vás biografie osobnosti Friedrich Nietzsche? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ferrata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rivotril? Znáte termín Hornina? Znáte termín Paintball?

Klíčová slova: pojem, slovo, přesný význam, význam pojmu, termín, lexikon, definice, přesný výraz, wiki, etymologie, filozofie, co znamená, kdo je Friedrich Nietzsche?, kdo to je, popis, odborný výraz

Pojem Friedrich Nietzsche je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Friedrich Nietzsche na Google.cz

Najít výraz Friedrich Nietzsche ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Friedrich Nietzsche ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Friedrich Nietzsche na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Friedrich Nietzsche například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Friedrich Nietzsche?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Friedrich Nietzsche? Kdo to byl Friedrich Nietzsche? Kdy se narodil Friedrich Nietzsche? Kde se narodil Friedrich Nietzsche? Kdy zemřel Friedrich Nietzsche? Friedrich Nietzsche patří do sekce filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Friedrich Nietzsche dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Friedrich Nietzsche i v jiné kategorii než je filozofie.