Kdo je to?
Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis Friedrich Nietzsche, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Kdo byl Friedrich Nietzsche?

Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis, informace, biografie, filozofie

Friedrich Nietzsche (Friedrich Wilhelm Nietzsche) patřil k významným německým filozofům. Kromě toho byl také klasickým filologem, skladatelem a básníkem. Jeho filozofická činnost byla nejdůležitější. Pracoval na univerzitě jako profesor klasické filologie, několik let cestoval, ale v závěru života trpěl duševním onemocněním.
Friedrich Nietzsche byl autorem mnoha významných filozofických děl, která ovlivnila myšlení následujícího století. Nejčastěji zmiňovaným dílem je Tak pravil Zarathustra.Kdo byl Friedrich Nietzsche? Životopis Friedrich Nietzsche, osobnosti, slavný člověk z kategorie filozofie

Základní údaje o osobě Friedrich Nietzsche

Národnost: německá
Datum narození: 15. října 1844
Místo narození: Röcken u Lützenu
Datum úmrtí: 25. srpna 1900

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Friedrich Nietzsche s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Acidofilní mléko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Xanax? Znáte termín Noktovizor? Znáte termín Katarze?

Klíčová slova: zajímavosti, kdo je Friedrich Nietzsche?, Friedrich Nietzsche, popis, datum úmrtí, vysvětlení, životopis, kdo to je, filozofie, datum narození, život, informace, Kdy zemřel Friedrich Nietzsche, biografie, nežijící, osobnost

Pojem Friedrich Nietzsche je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Friedrich Nietzsche ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Friedrich Nietzsche na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Friedrich Nietzsche ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Friedrich Nietzsche ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Friedrich Nietzsche na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Friedrich Nietzsche například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Friedrich Nietzsche? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo byl Friedrich Nietzsche? Kdy se narodil Friedrich Nietzsche? Kde se narodil Friedrich Nietzsche? Kdy zemřel Friedrich Nietzsche? Friedrich Nietzsche se nachází v sekci Filozofie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Friedrich Nietzsche dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Friedrich Nietzsche i v jiné kategorii než je filozofie.