Kdo je to?
Kdo je to Kádrovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kádrovák? Lidé, historie

Kdo je to Kádrovák?

Jaký je význam slova Kádrovák? Co to znamená?

Kádrovák bylo označení pro člověka, který měl na starosti výběr zaměstnanců pro podniky a organizace. Jednalo se o členy Komunistické strany, kteří uchazeče o zaměstnání hodnotili i z politického hlediska a podle dalších hledisek, která nemusela mít nic společného s pracovními předpoklady a schopnostmi.
Kádrovák pracoval v kádrovém oddělení. Slovo kádrovák získalo negativní nádech.Kdo je to Kádrovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kádrovák? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kádrovák sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Přirozené číslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stroh? Víte co je Crack? Víte co je Opruzenina?

Klíčová slova: přesný výraz, Kádrovák, etymologie, definice, význam, slovo, informace, wiki, původ slova, heslo, odborný výraz, význam slova, synonymum, přesný výraz, termín, historie

Pojem Kádrovák je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Kádrovák ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Kádrovák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Kádrovák na Google obrázcích

Hledat frázi Kádrovák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Kádrovák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kádrovák například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kádrovák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kádrovák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kádrovák? Definice pojmu Kádrovák je v kategorii Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kádrovák i jinde než v sekci než v historie.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.