Kdo je to?
Kdo je to Kádrovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kádrovák? Lidé, historie

Kdo je to Kádrovák?

Jaký je význam slova Kádrovák? Co to znamená?

Kádrovák bylo označení pro člověka, který měl na starosti výběr zaměstnanců pro podniky a organizace. Jednalo se o členy Komunistické strany, kteří uchazeče o zaměstnání hodnotili i z politického hlediska a podle dalších hledisek, která nemusela mít nic společného s pracovními předpoklady a schopnostmi.
Kádrovák pracoval v kádrovém oddělení. Slovo kádrovák získalo negativní nádech.Kdo je to Kádrovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kádrovák? Lidé, historie

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Přirozené číslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Penne? Víte co je Pranýř? Víte co je Sloučenina?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, lexikon, heslo, odborný výraz, slovo, Kádrovák, definice, historie, význam, formulace, původ slova, informace, význam pojmu, vysvětlení, synonymum

Pojem Kádrovák je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Kádrovák ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Kádrovák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kádrovák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Kádrovák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kádrovák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kádrovák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Kádrovák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kádrovák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kádrovák? Definice pojmu Kádrovák patří do sekce Historie

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Historie).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.