Kdo je to?
Kdo je to, byl Kádrovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kádrovák? Lidé, historie

Kdo je to Kádrovák?

Jaký je význam slova Kádrovák? Co to znamená?

Kádrovák bylo označení pro člověka, který měl na starosti výběr zaměstnanců pro podniky a organizace. Jednalo se o členy Komunistické strany, kteří uchazeče o zaměstnání hodnotili i z politického hlediska a podle dalších hledisek, která nemusela mít nic společného s pracovními předpoklady a schopnostmi.
Kádrovák pracoval v kádrovém oddělení. Slovo kádrovák získalo negativní nádech.Kdo je to, byl Kádrovák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kádrovák? Lidé, historie

Definici slova Kádrovák můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kyčelník? Vzpomněli byste si na význam slova Dropbox? Víte co je Zastavěná plocha? Znáte definici termínu Klevela?

Klíčová slova: kdo je Kádrovák?, informace, popis, pojem, wiki, historie, co je to Kádrovák?, význam pojmu, definice, formulace, význam, přesný význam, synonymum, co znamená, přesný výraz, popis

Pojem Kádrovák je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Kádrovák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Kádrovák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Kádrovák ve Wikislovníku

Najít pojem Kádrovák na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kádrovák například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Kádrovák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kádrovák? Kdo to byl Kádrovák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kádrovák? Definice pojmu Kádrovák se nachází v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kádrovák i jinde než v sekci než v historie.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.