Kdo je to?
Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tina Turner?

Kdo je to Tina Turner? Stručný životopis

Tina Turner, nazývaná také rocková babička, je rocková zpěvačka a také herečka populární především v osmdesátých letech 20. století. Zpěvačka amerického původu žije ve Švýcarsku. Vlastní jméno Tiny Turner je Anna Mae Bullock. Má typicky zabarvený chraplavý hlas a údajně jedny z nejkrásnějších nohou na světě. Zpívat začala již v dětství, umělecký pseudonym jí navrhl manžel Ike. Její kariéru poznamenala manželova závislost na alkoholu a drogách a rozvod.
Další kariéru Tiny Turner nastartovala skladba Let´s Stay Together a následující Private Dancer a další. Obdržela zlatou desku a ceny Grammy. Je také v Rock and rollové síni slávy.Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Tina Turner

Datum narození: 26. listopadu 1939
Místo narození: Nutbush

Sdílejte tuto stránku s osobností Tina Turner s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyfóza? Znáte pojem Pendepon? Víte, co je to Lumbální punkce? Vzpomenete si na definici slova Difúze?

Klíčová slova: význam, lexikon, vysvětlení, heslo, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, pojem, etymologie, přesný výraz, Tina Turner, odborný výraz, kdo je Tina Turner?, hudba, co je to Tina Turner?, popis

Pojem Tina Turner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tina Turner v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Tina Turner na Google.cz

Vyhledat termín Tina Turner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Tina Turner ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Tina Turner ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tina Turner například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Tina Turner? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tina Turner? Kdo to byl Tina Turner? Kdy se narodil Tina Turner? Kde se narodil Tina Turner? Tina Turner je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tina Turner dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tina Turner i v jiné kategorii než je hudba.