Kdo je to?
Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tina Turner?

Kdo je to Tina Turner? Stručný životopis

Tina Turner, nazývaná také rocková babička, je rocková zpěvačka a také herečka populární především v osmdesátých letech 20. století. Zpěvačka amerického původu žije ve Švýcarsku. Vlastní jméno Tiny Turner je Anna Mae Bullock. Má typicky zabarvený chraplavý hlas a údajně jedny z nejkrásnějších nohou na světě. Zpívat začala již v dětství, umělecký pseudonym jí navrhl manžel Ike. Její kariéru poznamenala manželova závislost na alkoholu a drogách a rozvod.
Další kariéru Tiny Turner nastartovala skladba Let´s Stay Together a následující Private Dancer a další. Obdržela zlatou desku a ceny Grammy. Je také v Rock and rollové síni slávy.Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Tina Turner

Datum narození: 26. listopadu 1939
Místo narození: Nutbush

Sdílejte tuto stránku s osobností Tina Turner s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Power jóga? Znáte definici termínu Ramadán? Víte, co je to Správní řízení? Pamatujete si definici pojmu Apnoe?

Klíčová slova: formulace, termín, přesný výraz, odborný výraz, wiki, informace, kdo to je, synonymum, význam, přesný význam, etymologie, hudba, definice, význam slova, heslo, slovo

Pojem Tina Turner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Tina Turner ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Tina Turner ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Tina Turner ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Tina Turner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tina Turner například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tina Turner?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tina Turner? Kdo to byl Tina Turner? Kdy se narodil Tina Turner? Kde se narodil Tina Turner? Tina Turner je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tina Turner třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tina Turner i v jiné kategorii než je hudba.