Kdo je to?
Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tina Turner?

Kdo je to Tina Turner? Stručný životopis

Tina Turner, nazývaná také rocková babička, je rocková zpěvačka a také herečka populární především v osmdesátých letech 20. století. Zpěvačka amerického původu žije ve Švýcarsku. Vlastní jméno Tiny Turner je Anna Mae Bullock. Má typicky zabarvený chraplavý hlas a údajně jedny z nejkrásnějších nohou na světě. Zpívat začala již v dětství, umělecký pseudonym jí navrhl manžel Ike. Její kariéru poznamenala manželova závislost na alkoholu a drogách a rozvod.
Další kariéru Tiny Turner nastartovala skladba Let´s Stay Together a následující Private Dancer a další. Obdržela zlatou desku a ceny Grammy. Je také v Rock and rollové síni slávy.Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Popis osobnosti Tina Turner můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Tina Turner

Datum narození: 26. listopadu 1939
Místo narození: Nutbush

Víte, co je to ICloud? Pamatujete si definici pojmu Kuří oko? Pamatujete si definici pojmu Škytavka? Vzpomněli byste si na význam slova ISO?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, wiki, slovo, Tina Turner, synonymum, vysvětlení, kdo to je, termín, co je to Tina Turner?, význam slova, heslo, přesný význam, popis, informace

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Tina Turner? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Tina Turner? Kdo to byl Tina Turner? Kdy se narodil Tina Turner? Kde se narodil Tina Turner? Tina Turner se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tina Turner dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tina Turner i v jiné kategorii než je hudba.