Kdo je to?
Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tina Turner?

Kdo je to Tina Turner? Stručný životopis

Tina Turner, nazývaná také rocková babička, je rocková zpěvačka a také herečka populární především v osmdesátých letech 20. století. Zpěvačka amerického původu žije ve Švýcarsku. Vlastní jméno Tiny Turner je Anna Mae Bullock. Má typicky zabarvený chraplavý hlas a údajně jedny z nejkrásnějších nohou na světě. Zpívat začala již v dětství, umělecký pseudonym jí navrhl manžel Ike. Její kariéru poznamenala manželova závislost na alkoholu a drogách a rozvod.
Další kariéru Tiny Turner nastartovala skladba Let´s Stay Together a následující Private Dancer a další. Obdržela zlatou desku a ceny Grammy. Je také v Rock and rollové síni slávy.Kdo je to Tina Turner? Životopis Tina Turner, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tina Turner

Datum narození: 26. listopadu 1939
Místo narození: Nutbush

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tina Turner sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Power jóga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epizeuxis? Víte, co je to Správní řízení? Znáte termín Ataxie?

Klíčová slova: etymologie, co je to Tina Turner?, synonymum, popis, odborný výraz, lexikon, význam slova, termín, informace, definice, kdo je Tina Turner?, přesný výraz, původ slova, popis, Tina Turner, formulace

Pojem Tina Turner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tina Turner

Hledejte bez špehování slovo Tina Turner ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Tina Turner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Tina Turner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Tina Turner ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tina Turner například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Tina Turner? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tina Turner? Kdo to byl Tina Turner? Kdy se narodil Tina Turner? Kde se narodil Tina Turner? Tina Turner se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tina Turner dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tina Turner i v jiné kategorii než je hudba.