Kdo je to?
Kdo je to BFU? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem BFU? Lidé, hanlivé

BFU

Jaký je význam slova BFU? Co to znamená?

Označení BFU je zkratka, která označuje laika, běžného, nezkušeného, počítačového uživatele. Pojem lze vyložit slušnou formou jako „Běžný Fyzický Uživatel“. Termín BFU je českého původu, v zahraničí není známý, jedná se ryze český výraz.
Pokud budeme hledat v cizím jazyku, tak v angličtině je zkratka BFU velmi hanlivá „Bloody Fucking User“ nebo také „Brain Free User“, což znamená v překladu uživatel bez mozku. Také to označuje úplného začátečníka v počítačovém oboru, informatice, programování a obsluze s počítačem.
Další možný výklad zkratky BFU je pro osobu, která si svojí nešikovností způsobí problém a svaluje vinu na jiné, domáhá se nápravy nebo opravy. Osoba tvrdí, že to před tím fungovalo, ale s určitostí ví, že to je chyba administrátora.
V cizojazyčných anglických slovnících se vyskytuje v méně nebo s jiným významem kvůli politické korektnosti.
Další možný výklad zkratky BFU je přenesený pocit viny z vlastní neschopnosti.


Kdo je to BFU? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem BFU? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to BFU? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Terina? Pamatujete si definici pojmu Pixel? Víte co je Hraška? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lurex?

Klíčová slova: co znamená, informace, význam, formulace, hanlivé, lexikon, etymologie, wiki, slovo, přesný význam, původ slova, pojem, BFU, odborný výraz, hanlivé, heslo

Pojem BFU je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu BFU v následujících zdrojích

Hledat heslo BFU ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem BFU na Youtube

Zkusit najít výraz BFU ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo BFU ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz BFU ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo BFU například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená BFU? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to BFU? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo BFU? Definice pojmu BFU je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopat, bFU, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem BFU v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.