Kdo je to?
Kdo je to BFU? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem BFU? Lidé, hanlivé

Kdo je to BFU?

Co znamená a jaký je význam slova BFU?

Označení BFU je zkratka, která označuje laika, běžného, nezkušeného, počítačového uživatele. Pojem lze vyložit slušnou formou jako „Běžný Fyzický Uživatel“. Termín BFU je českého původu, v zahraničí není známý, jedná se ryze český výraz.
Pokud budeme hledat v cizím jazyku, tak v angličtině je zkratka BFU velmi hanlivá „Bloody Fucking User“ nebo také „Brain Free User“, což znamená v překladu uživatel bez mozku. Také to označuje úplného začátečníka v počítačovém oboru, informatice, programování a obsluze s počítačem.
Další možný výklad zkratky BFU je pro osobu, která si svojí nešikovností způsobí problém a svaluje vinu na jiné, domáhá se nápravy nebo opravy. Osoba tvrdí, že to před tím fungovalo, ale s určitostí ví, že to je chyba administrátora.
V cizojazyčných anglických slovnících se vyskytuje v méně nebo s jiným významem kvůli politické korektnosti.
Další možný výklad zkratky BFU je přenesený pocit viny z vlastní neschopnosti.


Kdo je to BFU? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem BFU? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Sitcom? Vzpomenete si na definici slova Nulové pásmo? Víte co je MWh? Vzpomněli byste si na význam slova Přirovnání?

Klíčová slova: BFU, přesný význam, wikipedie, co znamená, wiki, přesný výraz, BFU, hanlivé, synonymum, formulace, definice, odborný výraz, etymologie, termín, informace, popis

Pojem BFU je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz BFU na Google.cz

Hledat frázi BFU ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít BFU ve Wikislovníku

Hledat termín BFU ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo BFU ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo BFU například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená BFU

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to BFU? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo BFU? Definice pojmu BFU je v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo BFU i jinde než v sekci než v hanlivé.