Kdo je to?
Kdo je to Eminem? Životopis Eminem, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Eminem?

Kdo je to Eminem? Stručný životopis

Eminem, vlastní jménem Marshall Bruce Mathers III., je rapper, herec a hudební producent. Založil také nahrávací společnost Shady Records. Patří také ke skupině D12. Je držitelem většího počtu cen Grammy a ceny Akademie a byl vyhlášen umělcem roku. K nejslavnějším hitům patří písně Lose Yourself, Not Afraid, Love the Way You Lie a The Monster.
Eminem byl vyhlášen i nejlepším Hiphopovým umělcem a dostal cenu Global Icon. Jako rapper má nejvíce prodaných alb, z nichž dvě získala diamantovou desku.Kdo je to Eminem? Životopis Eminem, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Eminem

Národnost: USA
Datum narození: 17. říjen 1972
Místo narození: Saint Joseph

Tento text (Eminem) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kometa? Vzpomenete si na definici slova Flash player? Víte co je Chřipka? Vzpomněli byste si na význam slova Hypnóza?

Klíčová slova: kdo je Eminem?, přesný význam, etymologie, hudba, co je to Eminem?, význam, termín, Eminem, popis, popis, synonymum, slovo, kdo to je, původ slova, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Eminem je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Eminem ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Eminem ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Eminem v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Eminem ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Eminem například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Eminem? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eminem? Kdo to byl Eminem? Kdy se narodil Eminem? Kde se narodil Eminem? Eminem je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Eminem dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eminem i v jiné kategorii než je hudba.