Kdo je to?
Kdo je to Eminem? Životopis Eminem, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Eminem?

Kdo je to Eminem? Stručný životopis

Eminem, vlastní jménem Marshall Bruce Mathers III., je rapper, herec a hudební producent. Založil také nahrávací společnost Shady Records. Patří také ke skupině D12. Je držitelem většího počtu cen Grammy a ceny Akademie a byl vyhlášen umělcem roku. K nejslavnějším hitům patří písně Lose Yourself, Not Afraid, Love the Way You Lie a The Monster.
Eminem byl vyhlášen i nejlepším Hiphopovým umělcem a dostal cenu Global Icon. Jako rapper má nejvíce prodaných alb, z nichž dvě získala diamantovou desku.Kdo je to Eminem? Životopis Eminem, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Eminem

Národnost: USA
Datum narození: 17. říjen 1972
Místo narození: Saint Joseph

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eminem sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hypotonický nápoj? Vzpomněli byste si co označuje výraz Josta? Víte co je Chalva? Znáte termín HTTP?

Klíčová slova: popis, co znamená, kdo to je, lexikon, popis, formulace, přesný význam, pojem, přesný výraz, definice, etymologie, vysvětlení, význam slova, odborný výraz, wiki, hudba

Pojem Eminem je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Eminem ve Wikipedii

Najít výraz Eminem na Google.cz

Hledat termín Eminem ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Eminem na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eminem například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Eminem? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Eminem? Kdo to byl Eminem? Kdy se narodil Eminem? Kde se narodil Eminem? Eminem se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Eminem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eminem i v jiné kategorii než je hudba.