Kdo je to?
Kdo je Rami Malek? Životopis Rami Malek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Rami Malek?

Kdo je Rami Malek? Životopis, informace, biografie, herectví

Rami Malek, celým jménem Rami Said Malek, je herec, který se proslavil rolí Freddieho Mercuryho ve snímku Bohemian Rapsody a rolí Elliota Aldersona v seriálu Mr. Robot. Vystudoval herectví, hostoval v televizních seriálech a daboval. Hrál ve filmu i v divadle, postupně se vracel k seriálům.
Obrat v kariéře pro něj znamenalo setkání s Tomem Hanksem, který Ramimu Malekovi nabídl roli ve filmu Moje krásná učitelka. Poté hrál ve Twilight sáze a několika nezávislých filmech. Za roli Freddieho Mercuryho byl oceněn Oscarem a Zlatým glóbem.Kdo je Rami Malek? Životopis Rami Malek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Rami Malek

Národnost: USA
Datum narození: 12. května 1981
Místo narození: Los Angeles

Zaujala vás biografie osobnosti Rami Malek? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Elektorát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Myom? Pamatujete si definici pojmu Happy slapping? Znáte termín Brusný papír?

Klíčová slova: narození, kde se narodil Rami Malek?, Rami Malek, místo narození, popis, vysvětlení, biografie, informace, národnost, datum narození, zajímavosti, herectví, životopis, Rami Malek, wikipedie, wiki

Pojem Rami Malek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít termín Rami Malek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Rami Malek ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Rami Malek na Youtube

Hledat heslo Rami Malek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rami Malek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Rami Malek?

Právě jste zjistili Kdo je to Rami Malek? Kdy se narodil Rami Malek? Kde se narodil Rami Malek? Rami Malek je v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Rami Malek řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rami Malek i v jiné kategorii než je herectví.