Kdo je to?
Kdo je to, byl Bídák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bídák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bídák?

Co znamená a jaký je význam slova Bídák?

Bídák či mizera nebo též prevít, popřípadě hajzl je člověk, od nějž nemůžeme očekávat nic dobrého. Bídák se projevuje nečestným chováním, chybějí mu morální zásady, může být drzý a nevychovaný. Nepřekvapí u něj tendence ke konání různých podrazů, nespolehlivost, lhaní, výmluvy apod. Bídáci sečasto projevují sobecky, jde jim výhradně o jejich vlastní prospěch, nejsou schopni brát jakékoliv ohledy na svoje okolí nebo někomu jinému pomoci.


Kdo je to, byl Bídák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bídák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bídák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mikrocefalie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolísavý tlak? Víte co je Člunkový běh? Znáte termín Hláska?

Klíčová slova: Bídák, heslo, kdo to je, wiki, co znamená, definice, význam, popis, etymologie, informace, pojem, původ slova, hanlivé, termín, přesný význam, slovo

Pojem Bídák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Bídák v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Bídák ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Bídák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Bídák ve Wikislovníku

Vyhledat termín Bídák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bídák například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Bídák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bídák? Kdo to byl Bídák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bídák? Definice pojmu Bídák se nachází v sekci hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.