Kdo je to?
Kdo je to Bídák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bídák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bídák?

Co znamená a jaký je význam slova Bídák?

Bídák či mizera nebo též prevít, popřípadě hajzl je člověk, od nějž nemůžeme očekávat nic dobrého. Bídák se projevuje nečestným chováním, chybějí mu morální zásady, může být drzý a nevychovaný. Nepřekvapí u něj tendence ke konání různých podrazů, nespolehlivost, lhaní, výmluvy apod. Bídáci sečasto projevují sobecky, jde jim výhradně o jejich vlastní prospěch, nejsou schopni brát jakékoliv ohledy na svoje okolí nebo někomu jinému pomoci.


Kdo je to Bídák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bídák? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Enkláva? Pamatujete si definici pojmu Kolísavý tlak? Víte co je Rukojeť? Vzpomněli byste si co znamená slovo Průčelí?

Klíčová slova: definice, slovo, Bídák, lexikon, etymologie, přesný výraz, wiki, formulace, přesný význam, informace, heslo, Bídák, význam pojmu, význam, popis, hanlivé

Pojem Bídák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bídák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Bídák ve Wikislovníku

Hledat pojem Bídák ve Wikipedii

Najít heslo Bídák na Google.cz

Vyhledat termín Bídák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Bídák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bídák například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bídák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bídák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bídák? Definice pojmu Bídák se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Bídák hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).