Kdo je to?
Kdo je to Bídák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bídák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bídák?

Co znamená a jaký je význam slova Bídák?

Bídák či mizera nebo též prevít, popřípadě hajzl je člověk, od nějž nemůžeme očekávat nic dobrého. Bídák se projevuje nečestným chováním, chybějí mu morální zásady, může být drzý a nevychovaný. Nepřekvapí u něj tendence ke konání různých podrazů, nespolehlivost, lhaní, výmluvy apod. Bídáci sečasto projevují sobecky, jde jim výhradně o jejich vlastní prospěch, nejsou schopni brát jakékoliv ohledy na svoje okolí nebo někomu jinému pomoci.


Kdo je to Bídák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bídák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Bídák se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Enkláva? Vzpomněli byste si na význam slova Černá čísla? Víte co je Síra? Znáte definici termínu Lymfa?

Klíčová slova: co znamená, termín, původ slova, definice, přesný význam, Bídák, hanlivé, heslo, význam, význam pojmu, význam slova, Bídák, slovo, pojem, odborný výraz, synonymum

Pojem Bídák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bídák v následujících zdrojích

Vyhledat termín Bídák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Bídák ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bídák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Bídák ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bídák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bídák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Bídák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Bídák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bídák? Definice pojmu Bídák patří do sekce Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.