Kdo je to?
Kdo je Tomáš Souček? Životopis Tomáš Souček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Tomáš Souček

Kdo je Tomáš Souček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Tomáš Souček je český defenzivní záložník, reprezentant a hráč anglického klubu FC West Ham United. Narodil se v Havlíčkově Brodě, kde také započal svou fotbalovou kariéru v městském klubu FC Havlíčkův Brod, tehdy ještě jako junior. Odtud si jej v roce 2013 koupil český velkoklub SK Slavia Praha. Po roce v mládežnickém klubu se Souček propracoval do A-týmu (2014). V onom roce jej SK Slavia Praha poslala na hostování k pražskému druholigovému týmu FK Viktoria Žižkov, kde Souček působil půl roku. Po návratu do Slavie Praha se mu podařilo vstřelit první hattrick v profesionální kariéře proti týmu FC Baník Ostrava (2016). V sezoně 2016-2017 v jarní části hostoval v prvoligovém klubu FC Slovan Liberec. I přes hostování v Liberci Souček slavil svůj první ligový titul se Slávií Praha. Po návratu do Slavie se Souček stal základním pilířem záložní řady a i díky jeho skvělým výkonům se Slávií slavil ještě 2 další tituly v letech 2019 a 2020. V roce 2019 se radoval rovněž ze zisku Ligového poháru, byl zvolen hráčem Fortuna ligy a probojoval se s týmem až do čtvrtfinále Evropské ligy.
Během sezony 2019/2020 odchází na hostování s opcí do anglického klubu FC West Ham United. Po vydařeném půlročním působení West Ham United uplatnil opci a Součka koupil za cca 521 milionů korun (nejdražší přestup v historii české ligy). Podepsal smlouvu s Hammers na 4 roky. Během následující sezony se jako prvnímu českému hráči v Premier League podařilo vstřelit 10 branek.Kdo je Tomáš Souček? Životopis Tomáš Souček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Tomáš Souček

Národnost: česká
Datum narození: 27. 2. 1995
Místo narození: Havlíčkův Brod, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Souček? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Alter ego? Vzpomněli byste si na význam slova Fenylketonurie? Pamatujete si definici pojmu Spíž? Znáte definici termínu Tachykardie?

Klíčová slova: narození, kde se narodil Tomáš Souček?, životopis, lexikon, sport, zajímavosti, Tomáš Souček, biografie, popis, datum narození, wiki, Tomáš Souček, informace, sport, život, místo narození

Pojem Tomáš Souček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Tomáš Souček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Tomáš Souček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Tomáš Souček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Tomáš Souček na Google.cz

Najít termín Tomáš Souček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Souček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Souček?

Právě jste zjistili Kdo je to Tomáš Souček? Kdy se narodil Tomáš Souček? Kde se narodil Tomáš Souček? Tomáš Souček je v kategorii Sport

Kategorie sport, potápěč, tomáš Souček, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Souček řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Souček i v jiné kategorii než je sport.