Kdo je to?
Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Barbora Šámalová?

Kdo je to Barbora Šámalová? Stručný životopis

Barbora Šámalová je moderátorka, žurnalistka a reportérka. Působila také jako zahraniční zpravodajka ČT. Je absolventkou oboru sociální práce FF UK. V České televizi se věnovala práci moderátorky v pořadech Objektiv, Události ve světě a dalších. Oblíbené byly i její zpravodajské reportáže z Afghánistánu, Kuby nebo Jižní Ameriky.
Jako stálá zpravodajka pracovala Barbora Šámalová např. v Moskvě, Bruselu a nyní v Číně. Za válečná zpravodajství dostala Cenu Ferdinanda Peroutky a je spoluautorkou knihy Válka o Irák.Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Barbora Šámalová

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1974
Místo narození: Praha

Tento text (Barbora Šámalová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Genofond? Víte co je Virus? Znáte termín Epifyt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Acai berry?

Klíčová slova: Barbora Šámalová, popis, odborný výraz, etymologie, vysvětlení, popis, novináři, pojem, formulace, synonymum, význam pojmu, kdo to je, co je to Barbora Šámalová?, význam slova, kdo je Barbora Šámalová?, přesný význam

Pojem Barbora Šámalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Barbora Šámalová

Hledat výraz Barbora Šámalová ve Wikislovníku

Najít slovo Barbora Šámalová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Barbora Šámalová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Barbora Šámalová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Šámalová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Barbora Šámalová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barbora Šámalová? Kdo to byl Barbora Šámalová? Kdy se narodil Barbora Šámalová? Kde se narodil Barbora Šámalová? Barbora Šámalová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Barbora Šámalová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Šámalová i v jiné kategorii než je novináři.