Kdo je to?
Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Barbora Šámalová?

Kdo je to Barbora Šámalová? Stručný životopis

Barbora Šámalová je moderátorka, žurnalistka a reportérka. Působila také jako zahraniční zpravodajka ČT. Je absolventkou oboru sociální práce FF UK. V České televizi se věnovala práci moderátorky v pořadech Objektiv, Události ve světě a dalších. Oblíbené byly i její zpravodajské reportáže z Afghánistánu, Kuby nebo Jižní Ameriky.
Jako stálá zpravodajka pracovala Barbora Šámalová např. v Moskvě, Bruselu a nyní v Číně. Za válečná zpravodajství dostala Cenu Ferdinanda Peroutky a je spoluautorkou knihy Válka o Irák.Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Barbora Šámalová

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1974
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Barbora Šámalová můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Acidóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Circa? Znáte termín Lidová slovesnost? Znáte termín Tantra?

Klíčová slova: co je to Barbora Šámalová?, wiki, heslo, přesný výraz, význam pojmu, novináři, formulace, popis, co znamená, etymologie, definice, slovo, význam slova, pojem, odborný výraz, termín

Pojem Barbora Šámalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Barbora Šámalová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Barbora Šámalová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Barbora Šámalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Barbora Šámalová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Šámalová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Barbora Šámalová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Barbora Šámalová? Kdo to byl Barbora Šámalová? Kdy se narodil Barbora Šámalová? Kde se narodil Barbora Šámalová? Barbora Šámalová se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Barbora Šámalová kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Šámalová i v jiné kategorii než je novináři.