Kdo je to?
Kdo je Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Barbora Šámalová?

Kdo je Barbora Šámalová? Životopis, informace, biografie, novináři

Barbora Šámalová je moderátorka, žurnalistka a reportérka. Působila také jako zahraniční zpravodajka ČT. Je absolventkou oboru sociální práce FF UK. V České televizi se věnovala práci moderátorky v pořadech Objektiv, Události ve světě a dalších. Oblíbené byly i její zpravodajské reportáže z Afghánistánu, Kuby nebo Jižní Ameriky.
Jako stálá zpravodajka pracovala Barbora Šámalová např. v Moskvě, Bruselu a nyní v Číně. Za válečná zpravodajství dostala Cenu Ferdinanda Peroutky a je spoluautorkou knihy Válka o Irák.Kdo je Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Barbora Šámalová

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1974
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Barbora Šámalová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Acidóza? Víte co je Zelený zákal? Znáte termín Copyright? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sankce?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, Barbora Šámalová, vysvětlení, Barbora Šámalová, osobnost, novináři, novináři, život, životopis, kde se narodila Barbora Šámalová?, wiki, místo narození, lexikon, wikipedie, národnost

Pojem Barbora Šámalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Barbora Šámalová

Najít výraz Barbora Šámalová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbora Šámalová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Barbora Šámalová ve Wikipedii

Hledat slovo Barbora Šámalová na Google obrázcích

Najít heslo Barbora Šámalová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Šámalová například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Šámalová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Barbora Šámalová? Kdy se narodila Barbora Šámalová? Kde se narodila Barbora Šámalová? Barbora Šámalová je v sekci Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Barbora Šámalová dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Šámalová i v jiné kategorii než je novináři.