Kdo je to?
Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Barbora Šámalová?

Kdo je to Barbora Šámalová? Stručný životopis

Barbora Šámalová je moderátorka, žurnalistka a reportérka. Působila také jako zahraniční zpravodajka ČT. Je absolventkou oboru sociální práce FF UK. V České televizi se věnovala práci moderátorky v pořadech Objektiv, Události ve světě a dalších. Oblíbené byly i její zpravodajské reportáže z Afghánistánu, Kuby nebo Jižní Ameriky.
Jako stálá zpravodajka pracovala Barbora Šámalová např. v Moskvě, Bruselu a nyní v Číně. Za válečná zpravodajství dostala Cenu Ferdinanda Peroutky a je spoluautorkou knihy Válka o Irák.Kdo je to Barbora Šámalová? Životopis Barbora Šámalová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Barbora Šámalová

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1974
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Barbora Šámalová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Acidóza? Znáte pojem Apartheid? Znáte termín Lidová slovesnost? Vzpomenete si na definici slova Workout?

Klíčová slova: původ slova, novináři, význam slova, wiki, slovo, kdo to je, termín, význam, lexikon, popis, informace, kdo je Barbora Šámalová?, definice, synonymum, Barbora Šámalová, přesný výraz

Pojem Barbora Šámalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Barbora Šámalová

Hledat termín Barbora Šámalová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Barbora Šámalová ve Wikislovníku

Najít termín Barbora Šámalová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Barbora Šámalová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbora Šámalová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Šámalová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Barbora Šámalová? Kdo to byl Barbora Šámalová? Kdy se narodil Barbora Šámalová? Kde se narodil Barbora Šámalová? Barbora Šámalová je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Šámalová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Šámalová i v jiné kategorii než je novináři.