Kdo je to?
Kdo je to Colin Firth? Životopis Colin Firth, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Colin Firth?

Kdo je to Colin Firth? Stručný životopis

Colin Firth, původně Colin Andrew Firth, je populární britský herec. Větší a diváky i kritiky oceňované role ztvárnil ve filmech Valmont, Anglický pacient a Zamilovaný Shakespeare, za ně získal cenu Screen Actors Guild Awards za nejlepší herecký výkon. Nevyhýbá se ani komediím nebo romantickým filmům, jako je Deník Bridget Jonesové či Láska nebeská.
Nominaci na Oscara dostal za film Single Man, další ceny – Oscara, BAFTA a Zlatý glóbus pak za film Králova řeč. Přínos Colina Firtha filmovému umění byl oceněn hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy a čestným doktorátem univerzity ve Winchesteru.Kdo je to Colin Firth? Životopis Colin Firth, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Colin Firth

Národnost: britská
Datum narození: 10. září 1960
Místo narození: Grayshott

Tento text (Colin Firth) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Iluze? Rozumíte pojmu Modem? Vzpomněli byste si co označuje výraz Antispam? Znáte pojem Jestřábí oko?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, popis, synonymum, co je to Colin Firth?, lexikon, přesný význam, co znamená, kdo je Colin Firth?, informace, původ slova, význam pojmu, formulace, Colin Firth, termín, odborný výraz

Pojem Colin Firth je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Colin Firth v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Colin Firth ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Colin Firth ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Colin Firth ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Colin Firth například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Colin Firth

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Colin Firth? Kdo to byl Colin Firth? Kdy se narodil Colin Firth? Kde se narodil Colin Firth? Colin Firth je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Colin Firth dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Colin Firth i v jiné kategorii než je herectví.