Kdo je to?
Kdo je to, byl Slibotechna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slibotechna? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Slibotechna?

Jaký je význam slova Slibotechna? Co to znamená?

Slibotechna je taková osoba, která má ve zvyku často slibovat něco, co nemůže nebo nechce splnit. Může se jednat i o instituci. Původ má pojmenování v minulosti, kdy v podniku Mototechna slibovali prodavači náhradní automobilové díly, které v daném termínu málokdy přišly.
Slibotechna tedy něco přislíbí, ale neudělá nic konkrétního a slib nakonec tzv. „vyšumí“.Kdo je to, byl Slibotechna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slibotechna? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Slibotechna? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Juta? Rozumíte pojmu Šikana? Pamatujete si definici pojmu ČVOP? Znáte pojem Luteální fáze?

Klíčová slova: kdo je Slibotechna?, informace, popis, přesný význam, vlastnosti, co je to Slibotechna?, slovo, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, význam slova, popis, kdo to je, lexikon, heslo, etymologie

Pojem Slibotechna je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Slibotechna v následujících vyhledávačích

Najít výraz Slibotechna ve Wikipedii

Hledat frázi Slibotechna na Google.cz

Najít heslo Slibotechna ve Wikislovníku

Vyhledat termín Slibotechna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Slibotechna například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Slibotechna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Slibotechna? Kdo to byl Slibotechna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slibotechna? Definice pojmu Slibotechna se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Slibotechna i v jiné kategorii než v vlastnosti.