Kdo je to?
Kdo je to Slibotechna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slibotechna? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Slibotechna?

Co znamená a jaký je význam slova Slibotechna?

Slibotechna je taková osoba, která má ve zvyku často slibovat něco, co nemůže nebo nechce splnit. Může se jednat i o instituci. Původ má pojmenování v minulosti, kdy v podniku Mototechna slibovali prodavači náhradní automobilové díly, které v daném termínu málokdy přišly.
Slibotechna tedy něco přislíbí, ale neudělá nic konkrétního a slib nakonec tzv. „vyšumí“.Kdo je to Slibotechna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slibotechna? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Slibotechna s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Juta? Znáte definici termínu Kodifikace? Pamatujete si definici pojmu Ultimátum? Pamatujete si definici pojmu Oidipovský komplex?

Klíčová slova: vlastnosti, slovo, synonymum, formulace, přesný význam, význam slova, informace, vlastnosti, heslo, etymologie, popis, termín, pojem, přesný výraz, wiki, vysvětlení

Pojem Slibotechna je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Slibotechna v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Slibotechna na Youtube

Hledat heslo Slibotechna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Slibotechna ve Wikislovníku

Najít heslo Slibotechna ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slibotechna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Slibotechna například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Slibotechna, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Slibotechna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slibotechna? Definice pojmu Slibotechna je v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.