Kdo je to?
Kdo je Lenka Bradáčová? Životopis Lenka Bradáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Kdo je Lenka Bradáčová?

Kdo je Lenka Bradáčová? Životopis, informace, biografie, politika

Lenka Bradáčová je česká státní zástupkyně. Od roku 2012 zastává post vrchní státní zástupkyně v Praze.
Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a dosáhla titulu JUDr. a Ph.D.
Po studiích začala pracovat jako státní zástupkyně v Litoměřicích. V roce 2012 se stala vrchní státní zástupkyní v Praze. V rámci České republiky jde o významnou funkci, neboť v soustavě státních zastupitelství jde o jeden z nejvyšších postů. Nejvyšší státní zástupce má sídlo v Brně, pak následuje dvojice Vrchních státních zastupitelství v Praze a Olomouci a následují krajská a okresní státní zastupitelství.
Jméno Lenky Bradáčové zaznívá v mediálním prostoru poměrně často, protože dozorovala řadu velkých a důležitých trestních kauz. Zřejmě nejznámější je úplatkářská kauza politika Davida Ratha. Dále dozorovala například kauzu Bereta, ve které docházelo k vynášení informací z trestního řízení.Kdo je Lenka Bradáčová? Životopis Lenka Bradáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie politika

Základní informace o osobě Lenka Bradáčová

Národnost: česká
Datum narození: 1. března 1973
Místo narození: Roudnice nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Lenka Bradáčová? s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo DNS? Vzpomněli byste si na význam slova Bloatware? Víte, co je to Noetika? Znáte definici termínu Síto?

Klíčová slova: wiki, kdo je Lenka Bradáčová?, národnost, kde se narodila Lenka Bradáčová?, wikipedie, narození, biografie, kdy se narodila Lenka Bradáčová?, informace, politika, politika, Lenka Bradáčová, osobnost, osobnosti, život, životopis

Pojem Lenka Bradáčová je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lenka Bradáčová

Hledat videa s názvem Lenka Bradáčová na Youtube

Zkusit najít výraz Lenka Bradáčová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Lenka Bradáčová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Lenka Bradáčová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Lenka Bradáčová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Bradáčová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Bradáčová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lenka Bradáčová? Kdy se narodila Lenka Bradáčová? Kde se narodila Lenka Bradáčová? Lenka Bradáčová se nachází v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lenka Bradáčová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Bradáčová i v jiné kategorii než je politika.