Kdo je to?
Kdo je to Bufeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bufeťák? Lidé, hanlivé

Bufeťák

Co znamená a jaký je význam slova Bufeťák?

Slovem bufeťák v dnešní době označíme člověka zanedbané vizáže, nejčastěji bezdomovce. Bufeťák se obvykle zdržuje v blízkosti různých bufetů, bister nebo stánků rychlého občerstvení zejména poblížrůzných nádraží v naději, že někde ukořistí něco k snědku. Buď si bere to, co najde nedojedené a odložené, nebo nejčastěji vybírá nádoby na odpadky. Ostatně existuje i sloveso (vy)bufetit něco, což znamená právě hledání něčeho poživatelného v odpadu. Nevztahuje se však na dnešní v jistém smyslu módní aktivitu, kdy převážně mladí lidé motivovaní snahou k udržitelnému životnímu stylu pořádají organizované výpravy ke kontejnerům např. u obchodních center a vybírají z nich vyhozené potraviny. Přítomnost bufeťáků je u jakéhokoliv občerstvení nežádoucí, neboť jsou špinaví, páchnou a dělají ostudu. Případný zákazník si nákup na takovém místě může snadno a rychle rozmyslet. V cirkusovém prostředí se bufeťák říkalo jídelní maringotce.


Kdo je to Bufeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bufeťák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Bufeťák? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Čatní? Znáte pojem Chemická kotva? Vzpomenete si na definici slova Oddenek? Vzpomenete si na definici slova Kotilion?

Klíčová slova: co znamená, význam, pojem, odborný výraz, přesný význam, wiki, hanlivé, původ slova, synonymum, Bufeťák, heslo, informace, lexikon, přesný výraz, hanlivé, vysvětlení

Pojem Bufeťák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Bufeťák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Bufeťák ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Bufeťák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Bufeťák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Bufeťák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bufeťák například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bufeťák

Nyní již víte Kdo je to Bufeťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bufeťák? Definice pojmu Bufeťák je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Bufeťák i v jiné kategorii než v hanlivé.