Kdo je to?
Kdo je to Bufeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bufeťák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bufeťák?

Jaký je význam slova Bufeťák? Co to znamená?

Slovem bufeťák v dnešní době označíme člověka zanedbané vizáže, nejčastěji bezdomovce. Bufeťák se obvykle zdržuje v blízkosti různých bufetů, bister nebo stánků rychlého občerstvení zejména poblížrůzných nádraží v naději, že někde ukořistí něco k snědku. Buď si bere to, co najde nedojedené a odložené, nebo nejčastěji vybírá nádoby na odpadky. Ostatně existuje i sloveso (vy)bufetit něco, což znamená právě hledání něčeho poživatelného v odpadu. Nevztahuje se však na dnešní v jistém smyslu módní aktivitu, kdy převážně mladí lidé motivovaní snahou k udržitelnému životnímu stylu pořádají organizované výpravy ke kontejnerům např. u obchodních center a vybírají z nich vyhozené potraviny. Přítomnost bufeťáků je u jakéhokoliv občerstvení nežádoucí, neboť jsou špinaví, páchnou a dělají ostudu. Případný zákazník si nákup na takovém místě může snadno a rychle rozmyslet. V cirkusovém prostředí se bufeťák říkalo jídelní maringotce.


Kdo je to Bufeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bufeťák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bufeťák s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Linoleum? Víte, co je to Slovo podřazené? Vzpomenete si na definici slova Jóga? Rozumíte pojmu Bixenon?

Klíčová slova: hanlivé, wikipedie, význam, formulace, vysvětlení, Bufeťák, význam slova, slovo, co znamená, definice, přesný výraz, hanlivé, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam

Pojem Bufeťák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bufeťák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Bufeťák na Youtube

Najít slovo Bufeťák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Bufeťák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Bufeťák ve Wikipedii

Hledat výraz Bufeťák ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bufeťák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bufeťák

Právě jste zjistili Kdo je to Bufeťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bufeťák? Definice pojmu Bufeťák je v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).