Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Čert) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Viber? Znáte termín Digitální stopa? Znáte termín Creme fraiche? Víte, co je to Rasismus?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, formulace, popis, definice, lexikon, slovo, přesný význam, co je to Čert?, původ slova, kdo je Čert?, etymologie, nadpřirozené, synonymum, pojem, význam slova

Pojem Čert je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Čert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Čert ve Wikipedii

Najít výraz Čert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Čert ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čert například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čert

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert je v kategorii nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Čert i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?