Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čert s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Viber? Vzpomněli byste si co znamená slovo Refinancování? Znáte termín Creme fraiche? Víte co je Skafocefalie?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, termín, definice, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, informace, co je to Čert?, vysvětlení, původ slova, wiki, popis, kdo je Čert?, Čert, význam slova

Pojem Čert je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Čert ve Wikipedii

Hledat pojem Čert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Čert ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Čert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čert například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Čert? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert se nachází v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Čert i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?