Kdo je to?
Kdo je to Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čert? Lidé, nadpřirozené

Čert

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čert? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Čert? Pak se podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Protein? Vzpomněli byste si na význam slova Quiche? Znáte termín Anagram? Znáte definici termínu Linux?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, synonymum, pojem, nadpřirozené, co znamená, heslo, přesný výraz, nadpřirozené, slovo, Čert, přesný výraz, původ slova, informace, formulace, Čert

Pojem Čert je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Čert ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Čert ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Čert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Čert ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Čert na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čert například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čert

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert je v kategorii Nadpřirozené

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nadpřirozené).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?