Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Čert můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu LTE? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reciprocita? Znáte termín Purin? Víte co je Sekulární?

Klíčová slova: popis, lexikon, význam pojmu, definice, nadpřirozené, heslo, popis, termín, původ slova, synonymum, Čert, význam, kdo je Čert?, vysvětlení, odborný výraz, formulace

Pojem Čert je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Čert lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Čert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Čert ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Čert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čert ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čert například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čert

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert patří do sekce nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?