Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čert sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Viber? Rozumíte pojmu Živáňská pečeně? Znáte termín Creme fraiche? Znáte pojem DLNA?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, popis, kdo je Čert?, etymologie, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, heslo, co je to Čert?, význam slova, popis, informace, termín, vysvětlení, původ slova

Pojem Čert je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Čert na Google.cz

Hledat pojem Čert ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Čert ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Čert ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Čert například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čert

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert patří do sekce nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?