Kdo je to?
Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čert?

Co znamená a jaký je význam slova Čert?

Čert je původně démonická postava ze slovanských bájí. V českém podání se jedná o postavu z pohádek, obyvatele pekla. Jeho znakem jsou rohy, nápadné kopyto, ocas a ušmudlaná chlupatá kůže.
Z pekla se čert vydává mezi lidi, aby získal úpisy a později za své služby duše, které po určené době peklu propadnou. Čert do pekla přemisťuje také duše hříšníků a zlých lidí. V českém podání může být čert i směšnou postavou.Kdo je to, byl Čert? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čert? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Čert? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu XBox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Splín? Znáte termín Punč? Znáte termín Apostila?

Klíčová slova: termín, Čert, formulace, popis, etymologie, přesný význam, vysvětlení, co znamená, lexikon, definice, synonymum, význam slova, přesný výraz, význam, kdo je Čert?, heslo

Pojem Čert je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Čert na Youtube

Hledat termín Čert ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Čert ve Wikipedii

Vyhledat heslo Čert na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čert například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Čert, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čert? Kdo to byl Čert? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čert? Definice pojmu Čert se nachází v sekci nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?