Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Otčím se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Pamatujete si definici pojmu Sanytr? Znáte pojem Tržní cena? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komentář?

Klíčová slova: pojem, vztahy, význam pojmu, kdo je Otčím?, etymologie, wiki, definice, synonymum, přesný význam, přesný výraz, Otčím, popis, odborný výraz, původ slova, význam slova, vysvětlení

Pojem Otčím je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Otčím na Youtube

Vyhledat heslo Otčím v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Otčím ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Otčím ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otčím například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Otčím, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Otčím v jiné sekci než vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.