Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Otčím? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PDA? Rozumíte pojmu Repůjčka? Znáte pojem Tržní cena? Znáte pojem Minimální mzda?

Klíčová slova: popis, vztahy, význam slova, heslo, pojem, význam, synonymum, kdo je Otčím?, přesný výraz, původ slova, lexikon, co znamená, odborný výraz, přesný význam, etymologie, vysvětlení

Pojem Otčím je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Otčím ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Otčím v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otčím ve Wikimedia Commons

Najít heslo Otčím ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Otčím například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Otčím? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím se nachází v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.