Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Otčím? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ICT? Vzpomenete si na definici slova Koroze? Znáte pojem Výchovný ústav? Vzpomněli byste si na význam slova Dezinfekce?

Klíčová slova: vztahy, synonymum, heslo, vysvětlení, pojem, etymologie, informace, lexikon, co znamená, wiki, Otčím, význam slova, definice, kdo je Otčím?, formulace, význam pojmu

Pojem Otčím je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otčím ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Otčím v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Otčím ve Wikislovníku

Hledat pojem Otčím ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Otčím například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otčím

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím je v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.