Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Tento text (Otčím) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pankreas? Vzpomněli byste si co znamená slovo Drobenka? Znáte pojem Happening? Víte co je Vesmír?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, synonymum, heslo, význam pojmu, termín, co znamená, etymologie, vztahy, odborný výraz, formulace, pojem, popis, kdo to je, slovo, co je to Otčím?

Pojem Otčím je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Otčím v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Otčím ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Otčím ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Otčím ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otčím ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Otčím například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Otčím? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím je v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Otčím i v jiné kategorii než v vztahy.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.