Kdo je to?
Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Kdo je to Otčím?

Jaký je význam slova Otčím? Co to znamená?

Otčím je nevlastní otec, matčin manžel nebo partner.Kdo je to, byl Otčím? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otčím? Lidé, vztahy

Definici slova Otčím můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pankreas? Znáte termín Multiplex? Znáte pojem Happening? Víte, co je to Jáhly?

Klíčová slova: slovo, vztahy, kdo to je, odborný výraz, pojem, vysvětlení, význam slova, význam, popis, definice, etymologie, co je to Otčím?, popis, formulace, heslo, lexikon

Pojem Otčím je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Otčím

Hledat slovo Otčím ve Wikipedii

Hledat výraz Otčím ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Otčím na Google.cz

Hledat pojem Otčím ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otčím například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otčím

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Otčím? Kdo to byl Otčím? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otčím? Definice pojmu Otčím patří do sekce vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.