Kdo je to?
Kdo je to Bisexuálka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuálka? Lidé, vlastnosti

Bisexuálka

Jaký je význam slova Bisexuálka? Co to znamená?

Bisexuál či bisexuálka je osoba, kterou přitahují osoby obou pohlaví.
Bisexuálové ve vztazích ani v intimní a sexuální oblasti nepreferují ani jedno pohlaví a mohou tak navázat vztah s osobou opačného i stejného pohlaví. Bisexuál/ka však může k jednomu pohlaví inklinovat více.
Vedou se spory o to, zda lze označovat bisexualitu za sexuální orientaci.
Není zcela jasné, jaké procento bisexuálů se v populaci vyskytuje. Zatímco některé výzkumy uvádějí 2-3 % bisexuálů v populaci, jiné ukazují například více než 10% podíl bisexuálních žen.Kdo je to Bisexuálka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuálka? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Bisexuálka můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Merch? Pamatujete si definici pojmu Mantinel? Znáte termín Feromagnetismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo De facto?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, informace, Bisexuálka, formulace, přesný význam, vlastnosti, heslo, přesný výraz, odborný výraz, pojem, význam, synonymum, přesný výraz, vlastnosti, co znamená

Pojem Bisexuálka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Bisexuálka

Najít pojem Bisexuálka ve Wikipedii

Hledat výraz Bisexuálka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Bisexuálka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Bisexuálka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Bisexuálka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexuálka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Bisexuálka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bisexuálka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bisexuálka? Definice pojmu Bisexuálka je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zadumaná žena, bisexuálka, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vlastnosti.