Kdo je to?
Kdo je to Bisexuálka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuálka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bisexuálka?

Co znamená a jaký je význam slova Bisexuálka?

Bisexuál či bisexuálka je osoba, kterou přitahují osoby obou pohlaví.
Bisexuálové ve vztazích ani v intimní a sexuální oblasti nepreferují ani jedno pohlaví a mohou tak navázat vztah s osobou opačného i stejného pohlaví. Bisexuál/ka však může k jednomu pohlaví inklinovat více.
Vedou se spory o to, zda lze označovat bisexualitu za sexuální orientaci.
Není zcela jasné, jaké procento bisexuálů se v populaci vyskytuje. Zatímco některé výzkumy uvádějí 2-3 % bisexuálů v populaci, jiné ukazují například více než 10% podíl bisexuálních žen.Kdo je to Bisexuálka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuálka? Lidé, vlastnosti

Text s definicí výrazu Bisexuálka doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Komunitní přenos? Znáte pojem Persona non grata? Znáte termín Stres? Vzpomenete si na definici slova Separatismus?

Klíčová slova: vlastnosti, slovo, co znamená, definice, Bisexuálka, přesný význam, synonymum, wikipedie, formulace, termín, vysvětlení, etymologie, původ slova, Bisexuálka, vlastnosti, wiki

Pojem Bisexuálka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Bisexuálka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bisexuálka ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Bisexuálka na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Bisexuálka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Bisexuálka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexuálka například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bisexuálka

Nyní již víte Kdo je to Bisexuálka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bisexuálka? Definice pojmu Bisexuálka se nachází v sekci Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste též najít informace pojem, definici, text, výraznapříklad v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Bisexuálka i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.