Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Kdo je to Zaměstnanec?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnanec?

Zaměstnanec je člověk v pracovně právním vztahu se svým zaměstnavatelem. Zaměstnanec má povinnost vykonávat předepsanou práci (závislou činnost) a za ni mu náleží mzda nebo plat. Zaměstnancem se může v ČR stát ten, kdo dosáhl alespoň 15 let věku a má dokončenou povninnou školní docházku.Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zaměstnanec? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Voucher? Znáte definici termínu IMEI? Víte co je Flobertka? Pamatujete si definici pojmu Meniskus?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, lexikon, kdo to je, definice, přesný výraz, formulace, slovo, termín, informace, přesný význam, profese, původ slova, wiki, kdo je Zaměstnanec?, význam pojmu

Pojem Zaměstnanec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zaměstnanec

Najít slovo Zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Zaměstnanec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Zaměstnanec ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Zaměstnanec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnanec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Zaměstnanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zaměstnanec? Kdo to byl Zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnanec? Definice pojmu Zaměstnanec je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Zaměstnanec i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?