Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Kdo je to Zaměstnanec?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnanec?

Zaměstnanec je člověk v pracovně právním vztahu se svým zaměstnavatelem. Zaměstnanec má povinnost vykonávat předepsanou práci (závislou činnost) a za ni mu náleží mzda nebo plat. Zaměstnancem se může v ČR stát ten, kdo dosáhl alespoň 15 let věku a má dokončenou povninnou školní docházku.Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zaměstnanec s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Voucher? Víte co je Briliant? Víte co je Flobertka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podzemnice olejná?

Klíčová slova: co je to Zaměstnanec?, lexikon, kdo je Zaměstnanec?, heslo, synonymum, Zaměstnanec, termín, odborný výraz, etymologie, význam pojmu, kdo to je, formulace, přesný význam, přesný výraz, profese, popis

Pojem Zaměstnanec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Zaměstnanec ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Zaměstnanec na Google.cz

Hledat pojem Zaměstnanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnanec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaměstnanec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zaměstnanec? Kdo to byl Zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnanec? Definice pojmu Zaměstnanec patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?