Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Kdo je to Zaměstnanec?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnanec?

Zaměstnanec je člověk v pracovně právním vztahu se svým zaměstnavatelem. Zaměstnanec má povinnost vykonávat předepsanou práci (závislou činnost) a za ni mu náleží mzda nebo plat. Zaměstnancem se může v ČR stát ten, kdo dosáhl alespoň 15 let věku a má dokončenou povninnou školní docházku.Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zaměstnanec s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Voucher? Znáte pojem Laryngitida? Víte co je Freeware? Vzpomenete si na definici slova Trdlo?

Klíčová slova: popis, wiki, význam pojmu, původ slova, etymologie, synonymum, slovo, co znamená, přesný význam, co je to Zaměstnanec?, kdo to je, kdo je Zaměstnanec?, Zaměstnanec, lexikon, informace, formulace

Pojem Zaměstnanec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Zaměstnanec zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Zaměstnanec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zaměstnanec ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Zaměstnanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnanec například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Zaměstnanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zaměstnanec? Kdo to byl Zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnanec? Definice pojmu Zaměstnanec se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?