Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Kdo je to Zaměstnanec?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnanec?

Zaměstnanec je člověk v pracovně právním vztahu se svým zaměstnavatelem. Zaměstnanec má povinnost vykonávat předepsanou práci (závislou činnost) a za ni mu náleží mzda nebo plat. Zaměstnancem se může v ČR stát ten, kdo dosáhl alespoň 15 let věku a má dokončenou povninnou školní docházku.Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zaměstnanec? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Upgrade? Znáte definici termínu Endometrióza? Víte co je Dual sim? Pamatujete si definici pojmu Přísloví?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, wiki, odborný výraz, význam, pojem, definice, co je to Zaměstnanec?, kdo je Zaměstnanec?, termín, význam slova, popis, synonymum, původ slova, lexikon, přesný význam

Pojem Zaměstnanec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zaměstnanec v následujících zdrojích

Hledat slovo Zaměstnanec ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Zaměstnanec na Google.cz

Vyhledat termín Zaměstnanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Zaměstnanec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnanec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaměstnanec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zaměstnanec? Kdo to byl Zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnanec? Definice pojmu Zaměstnanec je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zaměstnanec v jiné sekci než profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?