Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Kdo je to Zaměstnanec?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnanec?

Zaměstnanec je člověk v pracovně právním vztahu se svým zaměstnavatelem. Zaměstnanec má povinnost vykonávat předepsanou práci (závislou činnost) a za ni mu náleží mzda nebo plat. Zaměstnancem se může v ČR stát ten, kdo dosáhl alespoň 15 let věku a má dokončenou povninnou školní docházku.Kdo je to, byl Zaměstnanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnanec? Lidé, profese

Tento text (Zaměstnanec) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Voucher? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karaoke? Víte co je Freeware? Víte co je Daňový doklad?

Klíčová slova: co je to Zaměstnanec?, termín, popis, Zaměstnanec, lexikon, slovo, pojem, význam, synonymum, formulace, původ slova, popis, přesný význam, vysvětlení, informace, přesný výraz

Pojem Zaměstnanec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Zaměstnanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Zaměstnanec ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Zaměstnanec ve vyhledávači Qwant

Najít termín Zaměstnanec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnanec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Zaměstnanec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zaměstnanec? Kdo to byl Zaměstnanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnanec? Definice pojmu Zaměstnanec je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojem plugin nebo chipset?