Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Sdílejte tuto stránku s osobností Roman Šebrle s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Sloučenina? Pamatujete si definici pojmu Inkontinence? Znáte definici termínu Montessori? Vzpomněli byste si co znamená slovo LTD?

Klíčová slova: definice, co znamená, význam slova, informace, kdo je Roman Šebrle?, původ slova, kdo to je, etymologie, termín, odborný výraz, wiki, popis, Roman Šebrle, přesný význam, lexikon, vysvětlení

Pojem Roman Šebrle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Roman Šebrle ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Roman Šebrle na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Roman Šebrle ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Roman Šebrle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Šebrle například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Roman Šebrle?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.