Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, světový rekordman, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let.
Roman Šebrle byl členem Armádního sportovního centra Dukla. Jako voják z povolání má hodnost majora. Tu dostal po získání zlata na olympiádě v Athénách.
Roman Šebrle byl také pětkrát zvolen Atletem roku ČR. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Zaujala vás biografie osobnosti Roman Šebrle? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anekdota? Víte co je Rekviem? Znáte definici termínu Hokejbal? Vzpomněli byste si co označuje výraz PPC reklama?

Klíčová slova: význam slova, význam, pojem, formulace, termín, přesný výraz, lexikon, slovo, informace, popis, co znamená, vysvětlení, etymologie, definice, Roman Šebrle, původ slova

Pojem Roman Šebrle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Roman Šebrle na Youtube

Hledat slovo Roman Šebrle na Google.cz

Hledat pojem Roman Šebrle ve Wikipedii

Hledat výraz Roman Šebrle ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Šebrle například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Roman Šebrle?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.