Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, světový rekordman, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let.
Roman Šebrle byl členem Armádního sportovního centra Dukla. Jako voják z povolání má hodnost majora. Tu dostal po získání zlata na olympiádě v Athénách.
Roman Šebrle byl také pětkrát zvolen Atletem roku ČR. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Zaujala vás biografie osobnosti Roman Šebrle? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Plurál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čádor? Znáte definici termínu Mandát? Víte co je Tygří ořech?

Klíčová slova: sport, vysvětlení, popis, kdo to je, wiki, heslo, informace, termín, lexikon, přesný výraz, původ slova, co znamená, Roman Šebrle, popis, odborný výraz, formulace

Pojem Roman Šebrle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Roman Šebrle zkuste tyto odkazy

Najít heslo Roman Šebrle na Google.cz

Vyhledat heslo Roman Šebrle v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Roman Šebrle na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Roman Šebrle ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Šebrle například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Roman Šebrle?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.