Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Sdílejte tuto stránku s osobností Roman Šebrle s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Plurál? Rozumíte pojmu Patos? Znáte definici termínu Mandát? Znáte pojem Charta 77?

Klíčová slova: slovo, formulace, kdo je Roman Šebrle?, synonymum, lexikon, pojem, definice, informace, přesný výraz, popis, vysvětlení, popis, heslo, význam slova, původ slova, sport

Pojem Roman Šebrle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Roman Šebrle na Google.cz

Najít heslo Roman Šebrle ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Roman Šebrle ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Roman Šebrle ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Šebrle například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Roman Šebrle? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.