Kdo je to?
Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roman Šebrle?

Kdo je to Roman Šebrle? Stručný životopis

Roman Šebrle je bývalý vrcholový sportovec, atletický vícebojař a vítěz desetiboje na olympiádě v roce 2004. Vytvořil světový rekord s 9026 body a udržel ho 11 let. Kariéru ukončil v roce 2013 ze zdravotních důvodů.
Nyní působí jako moderátor v televizi Prima. Roman Šebrle zde moderuje hlavní zprávy, původně s Gabrielou Laškovou, nyní s Evou Perkausovou.Kdo je to Roman Šebrle? Životopis Roman Šebrle, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Roman Šebrle

Národnost: česká
Datum narození: 26. listopadu 1974
Místo narození: Lanškroun

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Roman Šebrle sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Sloučenina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sangria? Znáte definici termínu Montessori? Znáte termín Robot?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, sport, synonymum, informace, kdo je Roman Šebrle?, slovo, Roman Šebrle, formulace, etymologie, význam, pojem, co znamená, vysvětlení, popis, význam slova

Pojem Roman Šebrle je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Roman Šebrle ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Roman Šebrle ve Wikipedii

Najít výraz Roman Šebrle na Google.cz

Hledat videa s názvem Roman Šebrle na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Roman Šebrle například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Roman Šebrle

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Roman Šebrle? Kdo to byl Roman Šebrle? Kdy se narodil Roman Šebrle? Kde se narodil Roman Šebrle? Roman Šebrle se nachází v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Roman Šebrle řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roman Šebrle i v jiné kategorii než je sport.