Kdo je to?
Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Kdo je to Archeolog?

Jaký je význam slova Archeolog? Co to znamená?

Archeolog je odborník věnující se archeologii, tj. vědnímu oboru, který zkoumá zachovalé hmotné pozůstatky z minulosti (pravěk, starověk, středověk...). Archeologie má své specifické metody a postupy při výzkumu, provádí jeho dokumentaci a často využívá poznatků z příbuzných vědních oborů. Někdy se provádí povinný archeologický výzkum před započetím stavby.Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Archeolog s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Recenze? Víte co je Čolek? Vzpomněli byste si na význam slova SWIFT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Enkláva?

Klíčová slova: lexikon, popis, věda, co je to Archeolog?, význam, kdo je Archeolog?, Archeolog, popis, co znamená, původ slova, wiki, přesný výraz, odborný výraz, slovo, termín, význam pojmu

Pojem Archeolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Archeolog ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Archeolog ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Archeolog na Youtube

Hledat výraz Archeolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Archeolog například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Archeolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Archeolog? Kdo to byl Archeolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archeolog? Definice pojmu Archeolog se nachází v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.