Kdo je to?
Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Kdo je to Archeolog?

Jaký je význam slova Archeolog? Co to znamená?

Archeolog je odborník věnující se archeologii, tj. vědnímu oboru, který zkoumá zachovalé hmotné pozůstatky z minulosti (pravěk, starověk, středověk...). Archeologie má své specifické metody a postupy při výzkumu, provádí jeho dokumentaci a často využívá poznatků z příbuzných vědních oborů. Někdy se provádí povinný archeologický výzkum před započetím stavby.Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Archeolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Recyklace? Rozumíte pojmu Outlook? Vzpomněli byste si na význam slova Sousloví? Znáte pojem Penne?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Archeolog?, slovo, odborný výraz, význam, co znamená, etymologie, vysvětlení, formulace, kdo to je, informace, původ slova, přesný význam, co je to Archeolog?, popis, definice

Pojem Archeolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Archeolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Archeolog ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Archeolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Archeolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Archeolog například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Archeolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Archeolog? Kdo to byl Archeolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archeolog? Definice pojmu Archeolog je v kategorii věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.