Kdo je to?
Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Kdo je to Archeolog?

Jaký je význam slova Archeolog? Co to znamená?

Archeolog je odborník věnující se archeologii, tj. vědnímu oboru, který zkoumá zachovalé hmotné pozůstatky z minulosti (pravěk, starověk, středověk...). Archeologie má své specifické metody a postupy při výzkumu, provádí jeho dokumentaci a často využívá poznatků z příbuzných vědních oborů. Někdy se provádí povinný archeologický výzkum před započetím stavby.Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Archeolog? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Recenze? Vzpomenete si na definici slova Čpavek? Vzpomněli byste si na význam slova SWIFT? Vzpomněli byste si na význam slova Integrál?

Klíčová slova: termín, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, wiki, vysvětlení, pojem, význam slova, věda, formulace, slovo, popis, přesný význam, popis, původ slova, heslo

Pojem Archeolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Archeolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Archeolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Archeolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Archeolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Archeolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archeolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Archeolog? Kdo to byl Archeolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archeolog? Definice pojmu Archeolog je v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Archeolog i v jiné kategorii než v věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.