Kdo je to?
Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Kdo je to Archeolog?

Jaký je význam slova Archeolog? Co to znamená?

Archeolog je odborník věnující se archeologii, tj. vědnímu oboru, který zkoumá zachovalé hmotné pozůstatky z minulosti (pravěk, starověk, středověk...). Archeologie má své specifické metody a postupy při výzkumu, provádí jeho dokumentaci a často využívá poznatků z příbuzných vědních oborů. Někdy se provádí povinný archeologický výzkum před započetím stavby.Kdo je to, byl Archeolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archeolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Archeolog sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Recyklace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čtyřstěn? Vzpomněli byste si na význam slova Sousloví? Znáte termín Římský klub?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, definice, odborný výraz, Archeolog, formulace, pojem, vysvětlení, popis, informace, přesný výraz, přesný význam, etymologie, heslo, význam, popis

Pojem Archeolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Archeolog

Zkusit najít Archeolog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Archeolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Archeolog ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Archeolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Archeolog například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archeolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Archeolog? Kdo to byl Archeolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archeolog? Definice pojmu Archeolog patří do sekce věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Archeolog i v jiné sekci než v věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.