Kdo je to?
Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šibal?

Jaký je význam slova Šibal? Co to znamená?

Jako šibala označujeme člověka, který je vychytralý, mazaný, dokáže přelstít ostatní.Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Šibal? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Úvaha? Vzpomněli byste si na význam slova SEPA platba? Znáte definici termínu Kalač? Znáte definici termínu Revoluce?

Klíčová slova: informace, termín, wiki, etymologie, co je to Šibal?, slovo, pojem, lexikon, popis, odborný výraz, přesný výraz, význam, kdo je Šibal?, význam slova, synonymum, vysvětlení

Pojem Šibal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Šibal doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Šibal ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Šibal ve Wikislovníku

Najít výraz Šibal ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Šibal ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šibal například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Šibal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šibal? Kdo to byl Šibal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šibal? Definice pojmu Šibal je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.