Kdo je to?
Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šibal?

Jaký je význam slova Šibal? Co to znamená?

Jako šibala označujeme člověka, který je vychytralý, mazaný, dokáže přelstít ostatní. Slovo šibal není vysloveně hanlivé, explicitně se v něm skrývá jistá míra obdivu ke schopnostem daného jedince. Je zřejmé, že před šibalem je potřeba mít se na pozoru, abychom mu tzv. nenaletěli, ale ve skrytu duše mu aspoň trošku závidíme. Šibal totiž na rozdíl od nějakého intrikána nechce vždy někoho ošálit výhradně proto, aby z toho měl osobní prospěch. Šibal se tím totiž často baví (na rozdíl od toho, z koho udělá hlupáka)a může se jednat i o jistou formu lekce, udělení ponaučení. Šibal bývá bystrý, inteligentní, všímavý a rafinovaný, vždy má vše promyšlené o dva kroky dopředu. Jak už bylo uvedeno, nejedná výhradně ve zlém úmyslu.Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Definici slova Šibal můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Úvaha? Vzpomenete si na definici slova Estetika? Znáte definici termínu Kepr? Vzpomněli byste si na význam slova Kružba?

Klíčová slova: pojem, popis, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, co je to Šibal?, význam pojmu, heslo, co znamená, kdo je Šibal?, formulace, původ slova, slovo, synonymum, význam slova, informace

Pojem Šibal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šibal ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Šibal ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Šibal na Youtube

Zkusit najít Šibal ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šibal například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Šibal, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šibal? Kdo to byl Šibal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šibal? Definice pojmu Šibal se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Šibal hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.