Kdo je to?
Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šibal?

Jaký je význam slova Šibal? Co to znamená?

Jako šibala označujeme člověka, který je vychytralý, mazaný, dokáže přelstít ostatní. Slovo šibal není vysloveně hanlivé, explicitně se v něm skrývá jistá míra obdivu ke schopnostem daného jedince. Je zřejmé, že před šibalem je potřeba mít se na pozoru, abychom mu tzv. nenaletěli, ale ve skrytu duše mu aspoň trošku závidíme. Šibal totiž na rozdíl od nějakého intrikána nechce vždy někoho ošálit výhradně proto, aby z toho měl osobní prospěch. Šibal se tím totiž často baví (na rozdíl od toho, z koho udělá hlupáka)a může se jednat i o jistou formu lekce, udělení ponaučení. Šibal bývá bystrý, inteligentní, všímavý a rafinovaný, vždy má vše promyšlené o dva kroky dopředu. Jak už bylo uvedeno, nejedná výhradně ve zlém úmyslu.Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Tento text (Šibal) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu UNESCO? Vzpomenete si na definici slova Florbal? Znáte definici termínu Třtinový cukr? Vzpomněli byste si na význam slova Karneval?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Šibal?, etymologie, co znamená, informace, definice, slovo, co je to Šibal?, kdo to je, wiki, lexikon, pojem, význam pojmu, původ slova, heslo, Šibal

Pojem Šibal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Šibal

Najít heslo Šibal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Šibal ve Wikipedii

Vyhledat heslo Šibal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Šibal ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šibal například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Šibal? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šibal? Kdo to byl Šibal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šibal? Definice pojmu Šibal je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.