Kdo je to?
Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šibal?

Jaký je význam slova Šibal? Co to znamená?

Jako šibala označujeme člověka, který je vychytralý, mazaný, dokáže přelstít ostatní.Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šibal? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ultrabook? Víte, co je to Přímé bankovnictví? Vzpomněli byste si na význam slova MLM? Pamatujete si definici pojmu Trudnomyslnost?

Klíčová slova: informace, přesný význam, přesný výraz, kdo je Šibal?, co znamená, vlastnosti, pojem, význam, význam slova, synonymum, slovo, popis, termín, vysvětlení, wiki

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Šibal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šibal? Kdo to byl Šibal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šibal? Definice pojmu Šibal je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Šibal i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.