Kdo je to?
Kdo je to Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzna? Lidé, hanlivé

Buzna

Jaký je význam slova Buzna? Co to znamená?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Označení buzna vychází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzna? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Buzna? s jinými lidmina Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Audiokniha? Pamatujete si definici pojmu Windows defender? Pamatujete si definici pojmu Číselná řada? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hepa filtr?

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, odborný výraz, wikipedie, hanlivé, slovo, definice, význam pojmu, heslo, formulace, přesný výraz, popis, Buzna, wiki, co znamená, termín

Pojem Buzna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Buzna ve Wikislovníku

Hledat výraz Buzna ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Buzna na Google obrázcích

Najít heslo Buzna ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Buzna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzna například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Buzna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Buzna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzna? Definice pojmu Buzna je v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Buzna i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.