Kdo je to?
Kdo je to Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzna? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzna?

Jaký je význam slova Buzna? Co to znamená?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Označení buzna vychází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzna? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buzna sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Sloveso? Znáte pojem Rozpočítadlo? Pamatujete si definici pojmu Šlehačka? Vzpomenete si na definici slova Inri?

Klíčová slova: Buzna, formulace, význam slova, etymologie, vysvětlení, přesný význam, lexikon, heslo, termín, hanlivé, původ slova, popis, odborný výraz, wikipedie, hanlivé, přesný výraz

Pojem Buzna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Buzna ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Buzna na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Buzna ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Buzna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Buzna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzna například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzna

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Buzna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzna? Definice pojmu Buzna je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).