Kdo je to?
Kdo je to Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzna? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzna?

Jaký je význam slova Buzna? Co to znamená?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Označení buzna vychází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzna? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buzna sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Sloveso? Vzpomněli byste si na význam slova Cuvée? Pamatujete si definici pojmu Solenoid? Znáte definici termínu Fruktóza?

Klíčová slova: wikipedie, odborný výraz, hanlivé, informace, význam pojmu, význam slova, etymologie, slovo, formulace, hanlivé, synonymum, heslo, popis, definice, vysvětlení, Buzna

Pojem Buzna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Buzna doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Buzna na Google obrázcích

Vyhledat slovo Buzna ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Buzna ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buzna ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Buzna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzna například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzna

Právě jste zjistili Kdo je to Buzna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzna? Definice pojmu Buzna patří do sekce Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Buzna v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.