Kdo je to?
Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Kdo je to Šumař?

Co znamená a jaký je význam slova Šumař?

Šumař byl původně potulným muzikantem, který se živil nebo si přivydělával hraním v hostincích, kavárnách a podobných zařízeních a také hudebním doprovodem při různých slavnostních příležitostech.
Současné použití slova šumař je širší a má hanlivý nádech. Označuje se tak neprofesionální hudební vystoupení nebo nedostatečný výkon i v jiných než uměleckých odvětvích – pracovních, sportovních a dalších.Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šumař s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kyčelník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Endemit? Pamatujete si definici pojmu Daň z nemovitosti? Znáte termín Žula?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, heslo, wiki, pojem, slovo, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, původ slova, přesný význam, termín, kdo to je, Šumař, definice, popis

Pojem Šumař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Šumař ve vyhledávači Qwant

Najít termín Šumař ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Šumař ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Šumař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Šumař například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Šumař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šumař? Kdo to byl Šumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šumař? Definice pojmu Šumař se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.