Kdo je to?
Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Kdo je to Šumař?

Co znamená a jaký je význam slova Šumař?

Šumař byl původně potulným muzikantem, který se živil nebo si přivydělával hraním v hostincích, kavárnách a podobných zařízeních a také hudebním doprovodem při různých slavnostních příležitostech.
Současné použití slova šumař je širší a má hanlivý nádech. Označuje se tak neprofesionální hudební vystoupení nebo nedostatečný výkon i v jiných než uměleckých odvětvích – pracovních, sportovních a dalších.Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šumař? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Palmarín? Víte co je Komentář? Pamatujete si definici pojmu Superhrubá mzda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Windows defender?

Klíčová slova: přesný význam, heslo, pojem, vysvětlení, hudba, slovo, popis, význam pojmu, význam, etymologie, informace, původ slova, termín, definice, význam slova, Šumař

Pojem Šumař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Šumař ve Wikislovníku

Najít slovo Šumař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Šumař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Šumař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šumař například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Šumař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šumař? Kdo to byl Šumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šumař? Definice pojmu Šumař je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.