Kdo je to?
Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Kdo je to Šumař?

Co znamená a jaký je význam slova Šumař?

Šumař byl původně potulným muzikantem, který se živil nebo si přivydělával hraním v hostincích, kavárnách a podobných zařízeních a také hudebním doprovodem při různých slavnostních příležitostech.
Současné použití slova šumař je širší a má hanlivý nádech. Označuje se tak neprofesionální hudební vystoupení nebo nedostatečný výkon i v jiných než uměleckých odvětvích – pracovních, sportovních a dalších.Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Tento text (Šumař) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kyčelník? Vzpomenete si na definici slova Korporace? Pamatujete si definici pojmu Daň z nemovitosti? Vzpomněli byste si na význam slova Ringette?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, přesný výraz, definice, wiki, pojem, formulace, význam pojmu, informace, popis, etymologie, kdo je Šumař?, synonymum, heslo, hudba, význam

Pojem Šumař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Šumař ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Šumař ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Šumař na Youtube

Hledat pojem Šumař ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Šumař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šumař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šumař? Kdo to byl Šumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šumař? Definice pojmu Šumař je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Šumař i v jiných kategoriích (než hudba).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.