Kdo je to?
Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Kdo je to Šumař?

Co znamená a jaký je význam slova Šumař?

Šumař byl původně potulným muzikantem, který se živil nebo si přivydělával hraním v hostincích, kavárnách a podobných zařízeních a také hudebním doprovodem při různých slavnostních příležitostech.
Současné použití slova šumař je širší a má hanlivý nádech. Označuje se tak neprofesionální hudební vystoupení nebo nedostatečný výkon i v jiných než uměleckých odvětvích – pracovních, sportovních a dalších.Kdo je to, byl Šumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šumař? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Šumař? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kalcifikace? Znáte pojem Charisma? Pamatujete si definici pojmu Didaktický test? Vzpomenete si na definici slova Superhrubá mzda?

Klíčová slova: wiki, termín, formulace, původ slova, etymologie, popis, heslo, co znamená, lexikon, kdo to je, informace, slovo, význam pojmu, co je to Šumař?, popis, odborný výraz

Pojem Šumař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Šumař v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Šumař na Google.cz

Hledat heslo Šumař ve Wikislovníku

Hledat pojem Šumař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šumař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šumař například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Šumař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šumař? Kdo to byl Šumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šumař? Definice pojmu Šumař je v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hudba.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.