Kdo je to?
Kdo je to Jaro Slávik? Životopis Jaro Slávik, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jaro Slávik?

Kdo je to Jaro Slávik? Stručný životopis

Jaro Slávik, vlastním jménem Jaroslav Slávik, je manažer, scénárista a hudební producent. Je absolventem scénáristiky Vysoké školy múzických umění v Bratislavě. Působil jako nejmladší výkonný ředitel ve slovenské pobočce gramofonového vydavatelství EMI, ta za jeho vedení zaznamenala výrazný ekonomický úspěch. Úspěšný byl i při vedení ukrajinské pobočky a vídeňské pobočky Warner Music. Působil i ve slovenské televizi Markíza.
Jaro Slávik je také objevitelem talentů, např. zpěvačky Ruslany. Byl také porotcem televizní soutěže ČeskoSlovensko má talent.Kdo je to Jaro Slávik? Životopis Jaro Slávik, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Jaro Slávik

Národnost: slovenská
Datum narození: 9. července 1974
Místo narození: Bratislava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaro Slávik sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Aktivní uhlí? Vzpomenete si na definici slova Kuplířství? Víte, co je to Chucpe? Vzpomněli byste si na význam slova Rapsodie?

Klíčová slova: hudba, Jaro Slávik, význam pojmu, přesný výraz, popis, informace, kdo to je, odborný výraz, formulace, původ slova, etymologie, definice, co znamená, co je to Jaro Slávik?, popis, heslo

Pojem Jaro Slávik je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Jaro Slávik na Youtube

Najít heslo Jaro Slávik ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jaro Slávik ve Wikislovníku

Hledat frázi Jaro Slávik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro Slávik například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jaro Slávik?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jaro Slávik? Kdo to byl Jaro Slávik? Kdy se narodil Jaro Slávik? Kde se narodil Jaro Slávik? Jaro Slávik patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaro Slávik dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaro Slávik i v jiné kategorii než je hudba.