Kdo je to?
Kdo je to Jaro Slávik? Životopis Jaro Slávik, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jaro Slávik?

Kdo je to Jaro Slávik? Stručný životopis

Jaro Slávik, vlastním jménem Jaroslav Slávik, je manažer, scénárista a hudební producent. Je absolventem scénáristiky Vysoké školy múzických umění v Bratislavě. Působil jako nejmladší výkonný ředitel ve slovenské pobočce gramofonového vydavatelství EMI, ta za jeho vedení zaznamenala výrazný ekonomický úspěch. Úspěšný byl i při vedení ukrajinské pobočky a vídeňské pobočky Warner Music. Působil i ve slovenské televizi Markíza.
Jaro Slávik je také objevitelem talentů, např. zpěvačky Ruslany. Byl také porotcem televizní soutěže ČeskoSlovensko má talent.Kdo je to Jaro Slávik? Životopis Jaro Slávik, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Jaro Slávik

Národnost: slovenská
Datum narození: 9. července 1974
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaro Slávik s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Živá tapeta? Víte, co je to Obrat? Víte, co je to Mikropůjčka? Rozumíte pojmu Tourettův syndrom?

Klíčová slova: wiki, význam slova, význam pojmu, synonymum, kdo to je, heslo, původ slova, hudba, definice, vysvětlení, význam, co je to Jaro Slávik?, lexikon, co znamená, přesný význam, slovo

Pojem Jaro Slávik je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Jaro Slávik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Jaro Slávik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Jaro Slávik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaro Slávik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaro Slávik například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jaro Slávik? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaro Slávik? Kdo to byl Jaro Slávik? Kdy se narodil Jaro Slávik? Kde se narodil Jaro Slávik? Jaro Slávik se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaro Slávik dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaro Slávik i v jiné kategorii než je hudba.