Kdo je to?
Kdo je Lucie Černá? Životopis Lucie Černá, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Lucie Černá

Kdo je Lucie Černá? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Lucie Černá je česká televizní herečka, která mnoho rolí ztvárnila i se svým dvojčetem, sestrou Barborou.
Lucie se narodila 17. prosince 1995, je tedy Střelec, takže se od ní dočkáte maximální upřímnosti. V rodném městě prožila dětství a vystudovala základní i střední školu. Odmalička se věnuje herectví, stejně jako její sestra Barbora Černá; jsou jednovaječná dvojčata a do 15 let si byly nesmírně podobné, dnes už je lidé od sebe trochu rozeznávají. V některých případech je to výhoda - například ve filmech, kde je potřeba mít dvojčata, která mají herecké zkušenosti. V jiných případech si spíš konkurují. Jako dvojčata se poprvé představila v reklamě na japonského operátora a hrály tam po boku Brada Pitta. To jim předurčilo hereckou dráhu a od té doby jsou obě oslovovány s nabídkami točení. Přesto si Lucie jako vysokou školu nevybrala DAMU nebo jinou podobnou školu. Studuje VŠE, obor mezinárodní obchod. V rámci studia byla na stáži ve Švýcarsku a její sestra točila hodně tady doma. Zanedlouho se vystřídaly, když Bára studovala v Anglii a Lucka hrála tady a dostávala relativně hodně rolí. Jednou z těch nejzajímavějších byla studentka policejní akademie ve filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel natočeného podle stejnojmenného románu Patricka Hartla. Kvůli této roli se totiž musela naučit boxovat - i když Lucie sama se trochu boxu věnovala i předtím. Vidět jste ji mohli také v Kameňáku 4. A společně se sestrou hrají v současnosti v seriálu Zoo.
Mezi její koníčky patří lezení po skalách a beach volejbal. Je také jazykově nadaná: mluví anglicky a francouzsky a chystá se učit německy.Kdo je Lucie Černá? Životopis Lucie Černá, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Lucie Černá

Národnost: česká
Datum narození: 17. 12. 1995
Místo narození: Lovosice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lucie Černá s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Windows update? Rozumíte pojmu Vitamín E? Vzpomenete si na definici slova Sněžná čára? Znáte pojem Demagogie?

Klíčová slova: kde se narodil Lucie Černá?, popis, národnost, herectví, osobnost, biografie, wiki, osobnosti, narození, Lucie Černá, datum narození, Lucie Černá, wikipedie, kdy se narodil Lucie Černá?, místo narození, herectví

Pojem Lucie Černá je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lucie Černá

Hledat videa s názvem Lucie Černá na Youtube

Zkusit najít pojem Lucie Černá na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Lucie Černá na Google.cz

Vyhledat heslo Lucie Černá ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Černá ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Černá například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Lucie Černá?

Právě jste zjistili Kdo je to Lucie Černá? Kdy se narodil Lucie Černá? Kde se narodil Lucie Černá? Lucie Černá se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, žena lilie, lucie Černá, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Lucie Černá řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Černá i v jiné kategorii než je herectví.