Kdo je to?
Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Elon Musk?

Kdo je to Elon Musk? Stručný životopis

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Popis osobnosti Elon Musk můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mononukleóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vízum? Víte co je Exodus? Znáte termín Litosféra?

Klíčová slova: kdo je Elon Musk?, přesný výraz, popis, wiki, termín, vysvětlení, etymologie, heslo, lexikon, Elon Musk, formulace, popis, co je to Elon Musk?, odborný výraz, přesný význam, význam slova

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elon Musk ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Elon Musk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Elon Musk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Elon Musk ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Elon Musk?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Elon Musk? Kdo to byl Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Elon Musk kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?