Kdo je to?
Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Elon Musk?

Kdo je to Elon Musk? Stručný životopis

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Líbí se stručný životopis s osobou Elon Musk? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mononukleóza? Vzpomenete si na definici slova Podíl? Víte co je Exodus? Vzpomněli byste si na význam slova Asteroid?

Klíčová slova: lexikon, podnikání, odborný výraz, Elon Musk, co znamená, vysvětlení, slovo, přesný výraz, význam slova, původ slova, kdo to je, termín, přesný význam, formulace, co je to Elon Musk?, kdo je Elon Musk?

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Elon Musk zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Elon Musk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Elon Musk ve Wikipedii

Vyhledat pojem Elon Musk ve Wikislovníku

Najít pojem Elon Musk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Elon Musk? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Elon Musk? Kdo to byl Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk je v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Elon Musk dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?