Kdo je to?
Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Elon Musk?

Kdo je Elon Musk? Životopis, informace, biografie, podnikání

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Popis osobnosti Elon Musk můžete sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Konfigurace? Víte co je Vitamín C? Víte co je Biret? Vzpomněli byste si co označuje výraz Taliban?

Klíčová slova: datum narození, životopis, Elon Musk, narození, popis, osobnosti, zajímavosti, informace, podnikání, kdo je Elon Musk?, wiki, lexikon, vysvětlení, kde se narodil Elon Musk?, wikipedie, kdy se narodil Elon Musk?

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Elon Musk doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Elon Musk ve Wikislovníku

Vyhledat termín Elon Musk na Google obrázcích

Vyhledat termín Elon Musk na Google.cz

Najít heslo Elon Musk ve Wikipedii

Zkusit najít Elon Musk ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Elon Musk?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk patří do kategorie Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Elon Musk například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?