Kdo je to?
Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Elon Musk?

Kdo je to Elon Musk? Stručný životopis

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Elon Musk? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mikrovlákno? Vzpomenete si na definici slova Protektor? Víte co je Glykemický index? Vzpomněli byste si na význam slova Větný ekvivalent?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Elon Musk?, slovo, kdo to je, definice, heslo, podnikání, etymologie, termín, wiki, přesný význam, význam pojmu, pojem, co je to Elon Musk?, původ slova, informace

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Elon Musk ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elon Musk ve Wikimedia Commons

Najít výraz Elon Musk na Google.cz

Hledat termín Elon Musk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Elon Musk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Elon Musk? Kdo to byl Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Elon Musk dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?