Kdo je to?
Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Elon Musk?

Kdo je Elon Musk? Životopis, informace, biografie, podnikání

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elon Musk s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Konfigurace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kiteboarding? Víte co je Rar? Znáte termín Sutura?

Klíčová slova: životopis, osobnosti, datum narození, narození, kdo je Elon Musk?, popis, podnikání, biografie, osobnost, informace, wiki, kdy se narodil Elon Musk?, lexikon, kde se narodil Elon Musk?, vysvětlení, Elon Musk

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Elon Musk

Hledat pojem Elon Musk ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Elon Musk ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Elon Musk ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Elon Musk na Google obrázcích

Hledat výraz Elon Musk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Elon Musk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk je v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Elon Musk dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?