Kdo je to?
Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Elon Musk?

Kdo je to Elon Musk? Stručný životopis

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je to Elon Musk? Životopis Elon Musk, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elon Musk s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mikrovlákno? Pamatujete si definici pojmu Couvert? Víte co je Glykemický index? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lučavka královská?

Klíčová slova: formulace, co znamená, pojem, informace, Elon Musk, přesný význam, podnikání, popis, etymologie, vysvětlení, popis, slovo, význam, wiki, lexikon, co je to Elon Musk?

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Elon Musk ve Wikipedii

Zkusit najít Elon Musk ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elon Musk ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Elon Musk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Elon Musk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Elon Musk? Kdo to byl Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Elon Musk řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?