Kdo je to?
Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Elon Musk?

Kdo je Elon Musk? Životopis, informace, biografie, podnikání

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Elon Musk? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Konfigurace? Víte, co je to Logická indukce? Víte co je Smalt? Rozumíte pojmu Sublimace?

Klíčová slova: kde se narodil Elon Musk?, informace, kdo je Elon Musk?, wiki, wikipedie, zajímavosti, narození, kdy se narodil Elon Musk?, podnikání, popis, život, životopis, vysvětlení, osobnost, biografie, lexikon

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Elon Musk na Youtube

Hledat termín Elon Musk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Elon Musk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Elon Musk ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Elon Musk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk patří do sekce Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Elon Musk třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?