Kdo je to?
Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Elon Musk

Kdo je Elon Musk? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Elon Musk je známý americký podnikatel, zakladatel kosmické společnosti Space X. Je také spoluzakladatelem a jedním z vedoucích činitelů významného automobilového závodu Tesla Motors. Byl i spoluvlastníkem platebního internetového systému PayPal a v současnosti je předsedou společnosti, která instaluje solární panely na domy. Sám se stal iniciátorem založení společnosti SolarCity, ale vlastní realizace a části vedení se ujal jeho bratranec.
Elon Musk se intenzivně zajímá o existenci mimozemského života a považuje takovou možnost za velmi reálnou. Přestože se obává nebezpečí umělé inteligence a jejího zneužití, investoval do společností, které se vývojem inteligence strojů zabývají, a domnívá se, že člověk dokáže umělou inteligenci ovládat účelně a využívat v rozumných mezích.Kdo je Elon Musk? Životopis Elon Musk, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Elon Musk

Datum narození: 28. června 1971
Místo narození: Jihoafrická republika

Popis osobnosti Elon Musk můžete sdílet s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Xantan E 415? Víte co je Supravodivost? Víte co je Obec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akreditiv?

Klíčová slova: podnikání, životopis, podnikání, lexikon, život, biografie, narození, osobnosti, datum narození, informace, osobnost, kdy se narodil Elon Musk?, popis, kde se narodil Elon Musk?, Elon Musk, wiki

Pojem Elon Musk je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Elon Musk na Youtube

Najít výraz Elon Musk ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Elon Musk ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Elon Musk ve Wikipedii

Zkusit najít Elon Musk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Elon Musk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Elon Musk

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Elon Musk? Kdy se narodil Elon Musk? Kde se narodil Elon Musk? Elon Musk je v kategorii Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Elon Musk dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Elon Musk i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?