Kdo je to?
Kdo je to Signalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Signalista? Lidé, profese

Kdo je to Signalista?

Co znamená a jaký je význam slova Signalista?

Signalista je pojmenování profese, které má původ v sovětském vzoru. Tímto slovem je označován pracovník na železnici, který se řídí pokyny osob řídících posun nebo výpravčích, a podle těchto pokynů přestavuje výkolejky a výhybky. Pracuje vždy v obvodu stavědla.
Dříve se signalista označoval jako výhybkář. Pracuje s výhybkářským stavědlovým přístrojem a podle příkazů výpravčího může ovládat i návěstidla.Kdo je to Signalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Signalista? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Hilterapie? Pamatujete si definici pojmu Falafel? Pamatujete si definici pojmu Narážecí nástroj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kult svatých?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, význam, slovo, heslo, přesný výraz, profese, profese, odborný výraz, wikipedie, wiki, přesný výraz, termín, pojem, vysvětlení, formulace

Pojem Signalista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Signalista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Signalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Signalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Signalista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Signalista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Signalista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Signalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Signalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Signalista? Definice pojmu Signalista se nachází v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výrazkupř.ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).