Kdo je to?
Kdo je to, byl Signalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Signalista? Lidé, profese

Kdo je to Signalista?

Jaký je význam slova Signalista? Co to znamená?

Signalista je pojmenování profese, které má původ v sovětském vzoru. Tímto slovem je označován pracovník na železnici, který se řídí pokyny osob řídících posun nebo výpravčích, a podle těchto pokynů přestavuje výkolejky a výhybky. Pracuje vždy v obvodu stavědla.
Dříve se signalista označoval jako výhybkář. Pracuje s výhybkářským stavědlovým přístrojem a podle příkazů výpravčího může ovládat i návěstidla.Kdo je to, byl Signalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Signalista? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Signalista sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Protonová léčba? Rozumíte pojmu Fundamentalismus? Pamatujete si definici pojmu After party? Znáte pojem Hemoglobin?

Klíčová slova: Signalista, popis, kdo je Signalista?, definice, termín, popis, profese, co je to Signalista?, lexikon, informace, co znamená, etymologie, význam slova, původ slova, přesný význam, formulace

Pojem Signalista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Signalista v následujících zdrojích

Hledat heslo Signalista na Google.cz

Najít výraz Signalista ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Signalista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Signalista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Signalista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Signalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Signalista? Kdo to byl Signalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Signalista? Definice pojmu Signalista patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.