Kdo je to?
Kdo je Patrick Kane? Životopis Patrick Kane, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Patrick Kane?

Kdo je Patrick Kane? Životopis, informace, biografie, sport

Patrick Kane, celým jménem Patrick Timothy Kane Jr., je americký hokejista, útočník týmu severoamerické NHL Chicago Blackhawks. Se svým týmem třikrát vyhrál Stanley Cup. V roce 2016 se stal také nejproduktivnějším hráčem NHL a v roce 2017 se zařadil mezi stovku nejlepších hráčů v historii ligy.
Patrick Kane je od roku 2006 reprezentantem USA, bojoval i na ZOH, Světovém poháru i mistrovství světa. Jako vrcholový hráč působil ve všech věkových kategoriích od juniorů až po seniory. Byl také kapitánem týmu, nejproduktivnějším hráčem turnajů i členem All- Star týmu.Kdo je Patrick Kane? Životopis Patrick Kane, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Patrick Kane

Národnost: USA
Datum narození: 19. listopadu 1988
Místo narození: Buffalo, New York

Líbí se stručný životopis s osobou Patrick Kane? Pak se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova DVTV? Vzpomněli byste si na význam slova Kratiknot? Víte co je Danajský dar? Znáte definici termínu Karpální tunel?

Klíčová slova: narození, Patrick Kane, lexikon, zajímavosti, informace, životopis, biografie, národnost, sport, Patrick Kane, kde se narodil Patrick Kane?, popis, život, kdy se narodil Patrick Kane?, wiki, datum narození

Pojem Patrick Kane je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Patrick Kane

Zkusit najít pojem Patrick Kane ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Patrick Kane ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Patrick Kane ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Patrick Kane ve Wikislovníku

Vyhledat termín Patrick Kane ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrick Kane například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrick Kane

Právě nyní již víte Kdo je to Patrick Kane? Kdy se narodil Patrick Kane? Kde se narodil Patrick Kane? Patrick Kane je v kategorii Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Patrick Kane řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrick Kane i v jiné kategorii než je sport.