Kdo je to?
Kdo je to Patrick Kane? Životopis Patrick Kane, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrick Kane?

Kdo je to Patrick Kane? Stručný životopis

Patrick Kane, celým jménem Patrick Timothy Kane Jr., je americký hokejista, útočník týmu severoamerické NHL Chicago Blackhawks. Se svým týmem třikrát vyhrál Stanley Cup. V roce 2016 se stal také nejproduktivnějším hráčem NHL a v roce 2017 se zařadil mezi stovku nejlepších hráčů v historii ligy.
Patrick Kane je od roku 2006 reprezentantem USA, bojoval i na ZOH, Světovém poháru i mistrovství světa. Jako vrcholový hráč působil ve všech věkových kategoriích od juniorů až po seniory. Byl také kapitánem týmu, nejproduktivnějším hráčem turnajů i členem All- Star týmu.Kdo je to Patrick Kane? Životopis Patrick Kane, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Patrick Kane

Národnost: USA
Datum narození: 19. listopadu 1988
Místo narození: Buffalo, New York

Zaujala vás biografie osobnosti Patrick Kane? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Fandom? Pamatujete si definici pojmu Kolonáda? Víte co je Sága? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyselina mléčná?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, informace, definice, popis, kdo je Patrick Kane?, kdo to je, popis, přesný výraz, význam, Patrick Kane, termín, odborný výraz, etymologie, co je to Patrick Kane?, pojem

Pojem Patrick Kane je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Patrick Kane ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Patrick Kane v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Patrick Kane ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Patrick Kane ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrick Kane například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patrick Kane

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Patrick Kane? Kdo to byl Patrick Kane? Kdy se narodil Patrick Kane? Kde se narodil Patrick Kane? Patrick Kane se nachází v sekci sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Patrick Kane řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrick Kane i v jiné kategorii než je sport.