Kdo je to?
Kdo je to Patrick Kane? Životopis Patrick Kane, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Patrick Kane?

Kdo je to Patrick Kane? Stručný životopis

Patrick Kane, celým jménem Patrick Timothy Kane Jr., je americký hokejista, útočník týmu severoamerické NHL Chicago Blackhawks. Se svým týmem třikrát vyhrál Stanley Cup. V roce 2016 se stal také nejproduktivnějším hráčem NHL a v roce 2017 se zařadil mezi stovku nejlepších hráčů v historii ligy.
Patrick Kane je od roku 2006 reprezentantem USA, bojoval i na ZOH, Světovém poháru i mistrovství světa. Jako vrcholový hráč působil ve všech věkových kategoriích od juniorů až po seniory. Byl také kapitánem týmu, nejproduktivnějším hráčem turnajů i členem All- Star týmu.Kdo je to Patrick Kane? Životopis Patrick Kane, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Patrick Kane

Národnost: USA
Datum narození: 19. listopadu 1988
Místo narození: Buffalo, New York

Popis osobnosti Patrick Kane můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kontextová reklama? Vzpomněli byste si co označuje výraz Levice? Víte co je QR kód? Znáte termín Veletucet?

Klíčová slova: definice, etymologie, význam slova, co je to Patrick Kane?, formulace, přesný výraz, co znamená, původ slova, kdo to je, vysvětlení, informace, popis, odborný výraz, význam pojmu, lexikon, termín

Pojem Patrick Kane je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Patrick Kane v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Patrick Kane ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patrick Kane ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Patrick Kane ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Patrick Kane ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrick Kane například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Patrick Kane?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Patrick Kane? Kdo to byl Patrick Kane? Kdy se narodil Patrick Kane? Kde se narodil Patrick Kane? Patrick Kane patří do sekce sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Patrick Kane kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrick Kane i v jiné kategorii než je sport.