Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvka?

Co znamená a jaký je význam slova Děvka?

Děvka je vulgární nadávka používaná v různých významech. Děvka označuje prostitutku, prodejnou ženu, kurvu, nevěstku, štětku. Slovo děvka dále označuje promiskuitní ženu, couru, šlapku resp. běhnu. Dříve slovo děvka nebylo vulgární, označovalo mladou ženu, děvečku nebo služebnou.Kdo je to, byl Děvka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvka? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Děvka s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je PageRank? Znáte termín Sentiment? Rozumíte pojmu Retro? Víte, co je to Heliograf?

Klíčová slova: co je to Děvka?, vysvětlení, informace, kdo to je, kdo je Děvka?, termín, synonymum, popis, přesný význam, lexikon, wiki, pojem, význam, význam pojmu, slovo, význam slova

Pojem Děvka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Děvka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Děvka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Děvka ve Wikislovníku

Hledat frázi Děvka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Děvka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Děvka? Kdo to byl Děvka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvka? Definice pojmu Děvka patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Děvka i jinde než v sekci než v hanlivé.