Kdo je to?
Kdo je to, byl Děvka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Děvka?

Co znamená a jaký je význam slova Děvka?

Děvka je vulgární nadávka používaná v různých významech. Děvka označuje prostitutku, prodejnou ženu, kurvu, nevěstku, štětku. Slovo děvka dále označuje promiskuitní ženu, couru, šlapku resp. běhnu. Dříve slovo děvka nebylo vulgární, označovalo mladou ženu, děvečku nebo služebnou.


Kdo je to, byl Děvka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Děvka? Lidé, hanlivé

Definici slova Děvka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ragú? Vzpomněli byste si na význam slova Textový editor? Rozumíte pojmu Šejkr? Znáte definici termínu Burčák?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, pojem, formulace, definice, původ slova, termín, lexikon, význam slova, Děvka, co znamená, co je to Děvka?, vysvětlení, heslo, význam pojmu, synonymum

Pojem Děvka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Děvka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Děvka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Děvka na Google.cz

Vyhledat pojem Děvka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvka například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Děvka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Děvka? Kdo to byl Děvka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvka? Definice pojmu Děvka se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).