Kdo je to?
Kdo je to Děvka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Děvka? Lidé, hanlivé

Děvka

Jaký je význam slova Děvka? Co to znamená?

Děvka je vulgární nadávka používaná v různých významech. Děvka označuje prostitutku, prodejnou ženu, kurvu, nevěstku, štětku. Slovo děvka dále označuje promiskuitní ženu, couru, šlapku resp. běhnu. Dříve slovo děvka nebylo vulgární, označovalo mladou ženu, děvečku nebo služebnou.


Kdo je to Děvka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Děvka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Děvka? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Lobotomie? Pamatujete si definici pojmu Poptávka? Rozumíte pojmu Fyziologický roztok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minorita?

Klíčová slova: definice, lexikon, co znamená, wiki, wikipedie, význam pojmu, původ slova, formulace, význam slova, pojem, odborný výraz, Děvka, význam, etymologie, vysvětlení, informace

Pojem Děvka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Děvka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Děvka ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Děvka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Děvka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Děvka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Děvka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Děvka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste zjistili Kdo je to Děvka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Děvka? Definice pojmu Děvka je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopatka, děvka, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Děvka i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.