Kdo je to?
Kdo je to, byl Exekutor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exekutor? Lidé, profese

Kdo je to Exekutor?

Co znamená a jaký je význam slova Exekutor?

Práce exekutora patří mezi právnická povolání. Úkolem exekutora je provádět exekuce, tj. zabavovat majetek dlužníků za účelem jeho prodeje a zaplacení dluhu ze získaného obnosu. Za práci náleží exekutorovi odměna.Kdo je to, byl Exekutor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exekutor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Exekutor? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cukrovka? Znáte termín Matrix? Rozumíte pojmu Verifikace? Víte, co je to Pohledávka?

Klíčová slova: kdo je Exekutor?, Exekutor, přesný výraz, definice, synonymum, termín, slovo, pojem, popis, lexikon, informace, význam pojmu, co je to Exekutor?, vysvětlení, kdo to je, co znamená

Pojem Exekutor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Exekutor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Exekutor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Exekutor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Exekutor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Exekutor například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Exekutor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Exekutor? Kdo to byl Exekutor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exekutor? Definice pojmu Exekutor patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.