Kdo je to?
Kdo je to, byl Exekutor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exekutor? Lidé, profese

Kdo je to Exekutor?

Co znamená a jaký je význam slova Exekutor?

Práce exekutora patří mezi právnická povolání. Úkolem exekutora je provádět exekuce, tj. zabavovat majetek dlužníků za účelem jeho prodeje a zaplacení dluhu ze získaného obnosu. Za práci náleží exekutorovi odměna.Kdo je to, byl Exekutor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exekutor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Exekutor se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cukrovka? Znáte pojem Elektronický recept? Rozumíte pojmu Verifikace? Vzpomenete si na definici slova IQ?

Klíčová slova: Exekutor, přesný význam, význam slova, přesný výraz, formulace, původ slova, heslo, co je to Exekutor?, profese, slovo, popis, etymologie, wiki, informace, odborný výraz, definice

Pojem Exekutor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Exekutor lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Exekutor na Youtube

Najít heslo Exekutor na Google.cz

Najít termín Exekutor ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Exekutor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Exekutor například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Exekutor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Exekutor? Kdo to byl Exekutor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exekutor? Definice pojmu Exekutor je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Exekutor i v jiné sekci než je kategorie profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.