Kdo je to?
Kdo je to Cukrouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cukrouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cukrouš?

Jaký je význam slova Cukrouš? Co to znamená?

Cukrouš je označení pro roztomilého, hodného, tzv. sladkého muže. Někdy se používá i pro dítě, v takovém případě se nejedná o hanlivé pojmenování. Častá je i zdrobnělina cukroušek.
Pokud je cukroušem nazýván dospělý muž, má toto označení hanlivý nádech. Někdy je tento název určitou formou posměchu právě pro přílišnou roztomilost vzhledu nebo jednání.


Kdo je to Cukrouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cukrouš? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Cukrouš? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chlorofyl? Znáte definici termínu Hypercholesterolémie? Znáte pojem Kontuze? Pamatujete si definici pojmu Multiplex?

Klíčová slova: Cukrouš, význam pojmu, definice, synonymum, informace, odborný výraz, termín, přesný výraz, slovo, lexikon, pojem, hanlivé, co znamená, přesný význam, vysvětlení, popis

Pojem Cukrouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Cukrouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Cukrouš ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Cukrouš ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Cukrouš ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Cukrouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cukrouš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Cukrouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Cukrouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cukrouš? Definice pojmu Cukrouš se nachází v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).