Kdo je to?
Kdo je to Cukrouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cukrouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cukrouš?

Jaký je význam slova Cukrouš? Co to znamená?

Cukrouš je označení pro roztomilého, hodného, tzv. sladkého muže. Někdy se používá i pro dítě, v takovém případě se nejedná o hanlivé pojmenování. Častá je i zdrobnělina cukroušek.
Pokud je cukroušem nazýván dospělý muž, má toto označení hanlivý nádech. Někdy je tento název určitou formou posměchu právě pro přílišnou roztomilost vzhledu nebo jednání.


Kdo je to Cukrouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cukrouš? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Cukrouš? Potom se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chlorofyl? Víte co je Dural? Znáte pojem Nedotknutelní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pesimismus?

Klíčová slova: pojem, význam slova, Cukrouš, wikipedie, přesný význam, význam pojmu, definice, lexikon, etymologie, hanlivé, informace, přesný výraz, heslo, slovo, odborný výraz, Cukrouš

Pojem Cukrouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Cukrouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Cukrouš na Google.cz

Zkusit najít Cukrouš ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Cukrouš ve Wikipedii

Zkusit najít Cukrouš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cukrouš například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Cukrouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Cukrouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cukrouš? Definice pojmu Cukrouš se nachází v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.