Kdo je to?
Kdo je to, byl Cukrouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cukrouš? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cukrouš?

Jaký je význam slova Cukrouš? Co to znamená?

Cukrouš je označení pro roztomilého, hodného, tzv. sladkého muže. Někdy se používá i pro dítě, v takovém případě se nejedná o hanlivé pojmenování. Častá je i zdrobnělina cukroušek.
Pokud je cukroušem nazýván dospělý muž, má toto označení hanlivý nádech. Někdy je tento název určitou formou posměchu právě pro přílišnou roztomilost vzhledu nebo jednání.Kdo je to, byl Cukrouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cukrouš? Lidé, hanlivé

Tento text (Cukrouš) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Eufemismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diosmin? Znáte pojem Fara? Víte co je Fibrom?

Klíčová slova: popis, co je to Cukrouš?, kdo je Cukrouš?, význam pojmu, přesný výraz, popis, heslo, formulace, termín, význam slova, co znamená, definice, význam, kdo to je, slovo, informace

Pojem Cukrouš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Cukrouš v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cukrouš ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Cukrouš ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Cukrouš ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Cukrouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cukrouš například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Cukrouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Cukrouš? Kdo to byl Cukrouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cukrouš? Definice pojmu Cukrouš je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.