Kdo je to?
Kdo byla Františka Čížková? Životopis Františka Čížková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo byla Františka Čížková?

Kdo byla Františka Čížková? Životopis, informace, biografie, novináři

Františka Čížková je redaktorka, komentátorka a módní kritička. Pracuje pro Blesk a tvoří příspěvky Módní policie, kde se zaměřuje na kritiku nevkusu v oblékání a různých módních úletů především známých osobností.
Sama Františka Čížková se věnuje módě od osmdesátých let 20.století, zaměřila se především na ruční pletení. Své výrobky vystavovala i v zahraničí. Podle jejích názorů se řídí nejen významné osobnosti, ale i módní návrháři.Kdo byla Františka Čížková? Životopis Františka Čížková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Františka Čížková

Národnost: česká
Datum narození: 1952
Datum úmrtí: 15. prosince 2019

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Františka Čížková? s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Souznačné slovo? Rozumíte pojmu Bezpatkové písmo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rychlost? Znáte pojem Fjord?

Klíčová slova: biografie, datum narození, národnost, osobnosti, osobnost, kdo je Františka Čížková?, kdy se narodila Františka Čížková?, kdo to je, lexikon, datum úmrtí, národnost, Kdy zemřela Františka Čížková, nežijící, wiki, zajímavosti, život

Pojem Františka Čížková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Františka Čížková zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Františka Čížková ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Františka Čížková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Františka Čížková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Františka Čížková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Františka Čížková ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Františka Čížková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Františka Čížková

Právě nyní již víte Kdo byla Františka Čížková? Kdy se narodila Františka Čížková? Kdy zemřela Františka Čížková? Františka Čížková je v sekci Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Františka Čížková řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Františka Čížková i v jiné kategorii než je novináři.