Kdo je to?
Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Co znamená a jaký je význam slova Pokémon?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Hipster? Víte, co je to Proudový chranič? Vzpomenete si na definici slova Google Play? Rozumíte pojmu Klášter?

Klíčová slova: popis, nadpřirozené, pojem, vysvětlení, lexikon, nadpřirozené, slovo, informace, termín, co znamená, Pokémon, přesný výraz, význam, původ slova, heslo, etymologie

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Pokémon ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Pokémon ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Pokémon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Pokémon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokémon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokémon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon je v sekci Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Pokémon i v jiné kategorii než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.