Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pokémon? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cider? Rozumíte pojmu Hedvábná stezka? Vzpomenete si na definici slova Kaki? Znáte pojem Synergie?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, původ slova, vysvětlení, synonymum, etymologie, termín, popis, pojem, kdo je Pokémon?, co znamená, popis, lexikon, wiki, význam pojmu, definice

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Pokémon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Pokémon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Pokémon ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Pokémon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Pokémon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pokémon? Kdo to byl Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon je v sekci nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pokémon i jinde než v sekci než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.