Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pokémon sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Arkýř? Znáte pojem Vzduch? Vzpomenete si na definici slova Zánět? Vzpomenete si na definici slova XML?

Klíčová slova: slovo, lexikon, popis, původ slova, formulace, význam, co je to Pokémon?, přesný výraz, kdo je Pokémon?, definice, etymologie, informace, nadpřirozené, synonymum, termín, pojem

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Pokémon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Pokémon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Pokémon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Pokémon ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Pokémon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pokémon? Kdo to byl Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon se nachází v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.