Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pokémon sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Valuta? Rozumíte pojmu Konsenzus? Vzpomenete si na definici slova Pilates? Znáte pojem Microsoft Office?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, pojem, definice, kdo je Pokémon?, formulace, synonymum, popis, heslo, přesný výraz, slovo, původ slova, informace, význam, odborný výraz, co je to Pokémon?

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pokémon zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Pokémon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokémon ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Pokémon ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Pokémon ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokémon

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pokémon? Kdo to byl Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon patří do sekce nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Pokémon i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.