Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pokémon? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Arkýř? Znáte definici termínu Bungalov? Vzpomenete si na definici slova Zánět? Pamatujete si definici pojmu Quinoa?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, popis, informace, definice, slovo, co znamená, co je to Pokémon?, vysvětlení, pojem, původ slova, význam, přesný význam, přesný výraz, kdo je Pokémon?, nadpřirozené

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pokémon

Hledat termín Pokémon ve Wikislovníku

Hledat frázi Pokémon ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokémon ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Pokémon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokémon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pokémon? Kdo to byl Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Pokémon i v jiné kategorii než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.