Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to, byl Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pokémon s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cider? Pamatujete si definici pojmu Prdopeč? Vzpomenete si na definici slova Kaki? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lustrace?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Pokémon?, co znamená, význam pojmu, definice, kdo to je, termín, nadpřirozené, lexikon, popis, přesný výraz, wiki, odborný výraz, význam, přesný význam, význam slova

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Pokémon ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Pokémon na Google.cz

Zkusit najít slovo Pokémon ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Pokémon ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pokémon, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pokémon? Kdo to byl Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon se nachází v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Pokémon hledat i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.