Kdo je to?
Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Jaký je význam slova Pokémon? Co to znamená?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Pokémon můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Valuta? Víte, co je to Čtečka knih? Vzpomenete si na definici slova Předdůchod? Rozumíte pojmu Renta?

Klíčová slova: význam, pojem, přesný výraz, přesný výraz, vysvětlení, heslo, odborný výraz, wiki, přesný význam, nadpřirozené, wikipedie, nadpřirozené, Pokémon, Pokémon, popis, termín

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Pokémon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pokémon ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Pokémon na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Pokémon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pokémon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokémon

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon patří do kategorie Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Pokémon i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.