Kdo je to?
Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Pokémon?

Co znamená a jaký je význam slova Pokémon?

Pokémon je japonská postavička z videoher, kresleného komiksu, animovaného seriálu a sběratelských karet společnosti Nintendo. Jedná se o inteligentní bytost, malou žlutou kulatou příšerku, nadanou zvláštními vlastnostmi. Původní hra s postavou Pokémona byla určena pro Game Boy a jejím tvůrcem byl Satoši Tadžiri.
Hra se dále vyvíjela a byla vytvořena modernizovaná pokračování. Hry s Pokémonem je možno hrát i na stolních konzolích.Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokémon? Lidé, nadpřirozené

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Valuta? Víte co je Hemenex? Vzpomenete si na definici slova Bankovní identita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Syřidlo?

Klíčová slova: pojem, nadpřirozené, význam pojmu, heslo, wikipedie, etymologie, slovo, význam, původ slova, wiki, co znamená, přesný výraz, synonymum, přesný význam, odborný výraz, Pokémon

Pojem Pokémon je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pokémon v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Pokémon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Pokémon v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Pokémon ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Pokémon ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokémon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokémon například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pokémon, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Pokémon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokémon? Definice pojmu Pokémon patří do sekce Nadpřirozené

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se též vyhledat informace pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.