Kdo je to?
Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Kdo je to Držgrešle?

Co znamená a jaký je význam slova Držgrešle?

Hanlivým slovem držgrešle označujeme lakomého člověka, hamouna, hamižníka, chamtivce, škroba, skoupého člověka, skrblíka, jedince přehnaně šetřícího. Po stránce etymologie je slovo držgrešle typickým příkladem rekční (vazebné) složeniny slov "drží" a "grešle". Grešle je drobná měděná mince nízké hodnoty.Kdo je to, byl Držgrešle? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Držgrešle? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Držgrešle? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Absces? Víte, co je to UNESCO? Rozumíte pojmu Umami? Rozumíte pojmu Futsal?

Klíčová slova: co je to Držgrešle?, kdo je Držgrešle?, popis, synonymum, formulace, odborný výraz, hanlivé, Držgrešle, vysvětlení, co znamená, pojem, přesný význam, původ slova, wiki, termín, etymologie

Pojem Držgrešle je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Držgrešle zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Držgrešle ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Držgrešle na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Držgrešle ve Wikimedia Commons

Najít termín Držgrešle ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Držgrešle například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Držgrešle, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Držgrešle? Kdo to byl Držgrešle? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Držgrešle? Definice pojmu Držgrešle je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Držgrešle i jinde než v sekci než v hanlivé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.